Стривожені батьки, курсанти на карантині: подробиці про спалах коронавірусу в гуртожитку КПІ та стан недужих

Стривожені батьки, курсанти на карантині: подробиці про спалах коронавірусу в гуртожитку КПІ та стан недужих

Фото: ТСН

Тестувати на COVID-19 курсантів продовжать наступного тижня.

Четверо курсантів столичного Інституту спеціального зв'язку та захисту інформації Національного технічного університету України "Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського", в гуртожитку якого зафіксували спалах COVID-19, потрапили до лікарні. Їхній стан задовільний.

Офіційно виявляти недужих почали всередині цього тижня. Про це йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Офіційно коронавірус серед курсантів вперше підтвердили 22 липня.

"На цей час лабораторно підтверджено 52 випадки. Стан курсантів задовільний", - повідомив перший заступник керівника ІСЗЗІ КПІ ім. І. Сікорського Олександр Васильєв.

Де саме студенти могли підхопити COVID-19, поки що невідомо. Ті курсанти, що на карантині, запевняють, що почуваються більш-менш добре. Їх годують кілька разів на день. А от, розповідаючи про початок коронавірусної епопеї, просять змінити голос. 

"Усе було дуже важко із самого початку, коли тест нікому не пропонували. Дівчина вирішила сама собі зробити тест, бо мама наполягала. Виявилося, що в неї коронавірус. Після чого вже почали все виясняти і закрили нас просто у гуртожитку", - розповів хлопець.

Деякі батьки теж стривожені.

"Якщо в дитини позитивний тест, їй треба багато вітаміну С. Я про вітамін С взагалі не чула, щоб там було щось таке, хоча б якісь фрукти", - сказала жінка.

І додають, що насправді спалахи коронавірусу почалися зо два тижні тому.

"Усі діти хворіли. Ходили в санчастину, їм казали: "Ідіть лікуйтеся, бо вас протягло"", - додала жінка.

Курсанти Інституту спецзв'язку КПІ імені Сікорського захворіли на коронавірус

Курсанти Інституту спецзв'язку КПІ імені Сікорського захворіли на коронавірус

В інституті запевняють, що звернення були поодинокими. А симптоми на COVID-19 ніби й не схожі. А щойно з'ясували, що то таки коронавірус, кажуть, почали вживати необхідних заходів.

Тим часом, біля гуртожитку встановили намет представники Червоного Хреста. Тут медики робитимуть температурний скринінг всім, хто виходить і заходить.

Тестувати на COVID-19 курсантів продовжать і наступного тижня.

"На цей час протестовано 64 курсанта. Плануємо ще у вівторок протестувати 86 курсантів", - заявив перший заступник керівника ІСЗЗІ КПІ ім. І. Сікорського Олександр Васильєв.

А от курсантів, тести яких негативні, ізолювали до профілакторію. Перевірити планують іще й кількох офіцерів. Бо в двох уже теж підтвердили коронавірус.

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус в Україні
Наступна публікація