Страхові виплати: стало відомо, скільки грошей від держави отримає хлопець, батьки-медики якого померли від COVID-19

Страхові виплати: стало відомо, скільки грошей від держави отримає хлопець, батьки-медики якого померли від COVID-19

Фото: УНІАН

Враховуючи побажання дитини, рідна тітка була призначена опікуном над дитиною-сиротою.

У п'ятницю, 30 жовтня, рідні померлого від COVID-19 подружжя медичних працівників Валентина та Галини Степченків – лікаря анестезіолога і медичної сестри з Таращі Київської області отримали гарантовану державою допомогу у сумі понад 3 мільйонів гривень.

Про це повідомляє пресслужба Міністерства соціальної політики України на своїй сторінці у Facebook.

Це страхові виплати, які були профінансовані Фондом соціального страхування України, і здійснені у відповідності до Закону України "Про захист населення від інфекційних хвороб".

"Загалом виплачено допомогу у розмірі 3 153 300 гривень для сина подружжя та матері померлої медичної сестри", - йдеться в повідомленні.

Також Фондом соцстраху 29 жовтня профінансовано одноразові страхові виплати відповідно до Закону України "Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування" у сумі 439 400 гривень. Їх, як запевняють в Мінсоцполітики, рідні отримають найближчим часом.

Також сину померлого від COVID-19 подружжя від 2 листопада 2020 року Фондом соцстраху буде призначено щомісячну страхову виплату.

"Питання вирішення долі осиротілого підлітка, надання йому допомоги взяла на особистий контроль міністерка соціальної політики Марина Лазебна. Враховуючи побажання дитини, рідна тітка була призначена опікуном над дитиною-сиротою та отримала належні страхові виплати", - розповіли в відомстві.

Нагадаємо, ведуча "Право на владу" Наталія Мосейчук почала ефір ток-шоу зі звернення до президента Володимира Зеленського щодо трагічної загибелі двох батьків-лікарів від коронавірусу. Вона попросила взяти під особистий контроль долю їхнього сина, 13-річного Антона, який на той час перебував на апараті ШВЛ, а також справи всіх лікарів, з якими сталося лихо під час пандемії.

"Бога не існує": Мосейчук попросила президента простежити долю дітей лікарів, які загинули під час пандемії  

"Бога не існує": Мосейчук попросила президента простежити долю дітей лікарів, які загинули під час пандемії  

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус в Україні
Наступна публікація