Столичні торгові центри готуються до відкриття: за якими новими правилами вони будуть працювати

Столичні торгові центри готуються до відкриття: за якими новими правилами вони будуть працювати

Фото: УНІАН

У Києві ТРЦ відкриються у суботу, 30 травня.

В Україні починають відкривати торговельні центри. У декількох містах вони вже приймають відвідувачів, а от столичні ТРЦ відкриються лише цієї суботи.

Які нові правила в ТРЦ — у сюжеті Сніданку з 1+1.

Понад два місяці столичні ТЦ були закритими. Вже завтра, 30 травня, вони відкриються. Директор одного з ТРЦ Києва Роман Ємець каже, що усім співробітникам будуть міряти температуру. При вході облаштували місце, де можна продезінфікувати руки. Охоронці слідкуватимуть, аби усі відвідувачі були в масках. 

На вході до кожного магазинчика їх вітатиме ще й такий світлофорчик. "Тут в магазині приблизно 150 метрів квадратних. Максимальна кількість людей, виходячи з цього, 15 осіб. Абсолютно спокійно це шість. Три - це зелене світло, відчувайте себе спокійно", - каже Роман Ємець.

До норм у десять квадратів на людину тут ставляться абсолютно спокійно. "Для того, щоб порушити норми, я не знаю, що має статися. Повинно бути три з половиною тисячі осіб одночасно, стояти ось так пліч-о-пліч", - каже чоловік. 

Розважальні зони, кав'ярні та ресторани поки за біло-червоною стрічкою. Потурбувалися і про дистанцію на ескалаторі. Кожна безпечна сходинка тут позначена.

В Україні починають відкривати ТРЦ: як вони працюватимуть

В Україні починають відкривати ТРЦ: як вони працюватимуть

Наразі у ТРЦ генеральна репетиція: тестують вентиляцію, світло. У магазини привозять свіжі колекції одягу і готуються зустрічати відвідувачів.

Втім, столиця ледь не остання відкриває ТРЦ. Уже майже два тижні як вони працюють у Львові, Черкасах, Дніпрі, Харкові та Чернівцях. Ажіотажу серед відвідувачів немає. Там діють схожі карантинні правила: масковий режим і дезінфекція на вході. Крім того, також не працюють розважальні зони та фудкорти.

Повʼязані теми:

Наступна публікація