Степанов розповів, з чим пов'язані нові антирекорди захворюваності на коронавірус

Степанов розповів, з чим пов'язані нові антирекорди захворюваності на коронавірус

Фото: Associated Press

Він наголосив, що українці не дотримуються правил карантину.

Нові антирекорди хворих (напередодні було зафіксовано 4027 випадків зараження — Ред.) на коронавірус пов'язані з кількістю інфікованих людей.

Про це в ефірі "Сніданку з 1+1" розповів міністр охорони здоров'я Максим Степанов.

Він наголошує, що українці не дотримуються правил карантину та встановлених обмежень. "Якби їх дотримувалися в більш-менш нормальному обсязі, то у нас була б зовсім інша картина. Ми (МОЗ — Ред) можемо констатувати, що контроль слабкий. Саме тому ми зосереджені на лікувальному процесі", - розповів очільник відомства. 

За його словами, в країні порівняно з травнем у понад сім разів зросла кількість проведених тестувань.

Міністр наголосив, що стурбований заповненістю ліжок у медичних закладах. "В Україні збільшилася кількість хворих на коронавірус з важким перебігом хвороби. У нас зростає кількість інфікованих, які госпіталізують. Загалом активних хворих наразі близько 120 тисяч. З них вчора на ранок понад 15 тисяч перебувають у лікарні. Це і люди з підтвердженим діагнозом, і з підозрою", - наголосив Максим Степанов.

Максим Степанов про вакцини від коронавірусу, тариф на ведення вагітності та доплати медикам

Максим Степанов про вакцини від коронавірусу, тариф на ведення вагітності та доплати медикам

Як повідомлялося, під час засідання 16 вересня Кабінет міністрів України змінив умови поділу регіонів на зони карантину, а також правила для кожної із зон. Зокрема, у "зеленій", "жовтій" і "помаранчевій" зонах правила проведення культурних подій стали однаковими. У "помаранчевій" зоні на вході в усі установи, куди приходять відвідувачі, необхідно на вході буде вказати площу приміщення, а також кількість людей, які можуть бути всередині. 

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус в Україні
Наступна публікація