Степанов розповів, хто і як розробляє ліки від коронавірусу в Україні

Степанов розповів, хто і як розробляє ліки від коронавірусу в Україні

Фото: УНІАН

За його словами, над цим працюють кілька українських компаній.

Міністр охорони здоров’я Максим Степанов розповів, що над розробкою ліків від нової коронавірусної інфекції працюють щонайменше п’ять українських підприємств.

Про це він заявив на брифінгу 13 травня.

"У нас є наші вітчизняні підприємства, які реєструють відповідні клінічні дослідження щодо лікарських засобів, які вони випускають. На сьогодні у нас ті підприємства, які працюють, - це "Фармак", це "Борщагівський фармацевтичний завод", "Дарниця", "Біофарма", "Інтерхім". Тобто вони кожен намагаються зробити ліки, зокрема і для симптоматичного лікування", - зазначив Степанов.

За його словами, компанія "Дарниця" уже завезла субстанцію для виробництва протималярійного препарату гідроксихлорохіну. Водночас компанія "Біофарма" зареєструвала клінічні дослідження на лікарський засіб "Біовен".

"Тобто ми вважаємо, що це дуже гарно, тому що наші підприємства намагаються виготовляти ліки, які можуть бути дуже корисні, дуже гарно та ефективно впливати на процес лікування хворих на COVID-19", - підкреслив міністр.

Нагадаємо, посол України в Німеччині Андрій Мельник розповів, що у Німеччині почали вивчати дію українських препаратів для лікування нового коронавірусу.

Фото: ТСН.ua

Повʼязані теми:

Наступна публікація