Степанов розповів, чи готова Україна до другої хвилі коронавірусу

Степанов розповів, чи готова Україна до другої хвилі коронавірусу

Фото: УНІАН

У МОЗ зараз активно готуються до другої хвилі епідемії.

Усі лабораторні центри України забезпечені місячним запасом тестів за умов повного завантаження, також підготовлені лікарні.

Про це 7 липня заявив міністр охорони здоров'я Максим Степанов, відповідаючи, наскільки Україна забезпечена ПЛР- та ІФА-тестами на випадок другої хвилі епідемії коронавірусу.

"Рівень забезпеченості нашої країни до другої хвилі епідемії, і це стосується не тільки про лабораторні центри або наявність тест-систем, а й про готовність наших лікарень, готовність наших лікарів до таких викликів, його навіть не можна порівняти з тим, що в нас було на початку березня", — сказав міністр.

Він запевняє, що у МОЗ зараз активно готуються до другої хвилі епідемії. "На сьогодні всі лабораторні центри забезпечені місячним запасом тестів за повного завантаження. Це той рівень, який ми тримаємо. Ми чітко знаємо, що якщо десь виникає проблема, то ми дуже швидко доставляємо тест-системи, щоб це жодним чином не вплинуло на наших громадян", — додав Степанов. 

В Україні 7 липня зранку число інфікованих коронавірусом піднялося до 49 607. Кількість випадків COVID-19 за останню добу зросла на понад 500 випадків.

Найближчим часом в Україні втричі зросте кількість тестувань на коронавірус

Найближчим часом в Україні втричі зросте кількість тестувань на коронавірус

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус в Україні
Наступна публікація