Степанов розповів, чи будуть в Україні подовжувати карантин вихідного дня

Дата публікації
Перегляди
2824
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Степанов розповів, чи будуть в Україні подовжувати карантин вихідного дня

Ефективність карантину вихідного дня можна буде оцінити наступного тижня, каже міністр охорони здоров'я.

Міністерство охорони здоров'я не має наміру рекомендувати продовжувати терміни карантину вихідного дня в Україні, який діяв у листопаді. 

Про це 30 листопада заявив міністр охорони здоров'я Максим Степанов в ефірі телеканалу "Україна 24" .

"Не думаю, що ми будемо робити таку пропозицію", - відповів міністр на запитання про можливість продовження карантину вихідного дня.

За його словами, ефективність карантину вихідного дня можна буде оцінити наступного тижня.

"Остаточні результати ми побачимо наступного тижня, як спрацювали всі без винятку карантини вихідного дня протягом трьох пар вихідних, які були. Але хочу однозначно сказати, що ми пам'ятаємо, як пройшли перші вихідні, коли, м'яко кажучи, не дотримувалися карантину вихідного дня. Але все-таки бачимо тенденцію до зменшення динаміки зростання... Ми не досягли того ефекту, на який розраховували спочатку, українці не дотримувалися карантину в повному обсязі, як ми прописували", - сказав він.

Нагадаємо, 11 листопада уряд ухвалив рішення про запровадження в Україні карантину вихідного дня від 14 до 30 листопада. Він передбачає, що у суботу та неділю в країні працюватимуть лише заклади критичної інфраструкути: продуктові магазини, аптеки, поштові відділення та АЗС. 

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус в Україні
Дата публікації
Перегляди
2824
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація