Стало відомо, у скількох школах Львова виявили коронавірус

Стало відомо, у скількох школах Львова виявили коронавірус

Фото: Львівська міська рада

Класи, в яких виявили інфікованих COVID-19 дітей, відправили на самоізоляцію.

Станом на сьогодні, 18 вересня, у Львові є 25 шкіл, де один або два класи пішли на самоізоляцію. Це пов'язано з тим, що захворів коронавірусом один з учнів або педагогів. Про це повідомила керівниця управління освіти міста Зоряна Довганик, інформує Львівська міська рада.

"Ми маємо зараз 25 шкіл, де один або два класи пішли на самоізоляцію, у зв’язку з тим, що захворів один з учнів. Звісно, що є і випадки, коли хворіють педагогічні працівники", — розповіла вона у ранковому ефірі радіо "Львівська хвиля".

За словами Зоряни Довганик, є лише одна школа — Сихівський ліцей, де на дистанційну форму навчання переведено середню і старшу школу, через випадки захворювання у вчителів-предметників.

"Початкова школа у них розташована фактично окремо — в іншому крилі, там клас має свого одного вчителя, тому початкова школа працює в режимі офлайн. А учні 5−11 класів мають навчання з використанням дистанційних форм навчання", — зазначила керівниця управління освіти міста.

До слова, у Львові є 117 шкіл. Усі вони 1 вересня прийняли дітей на навчання.

Нагадаємо, 16 вересня уряд дозволив роботу шкіл і дитсадків у "червоній" карантинній зоні за рішенням регіональних комісій ТЕБ і НС.

Повʼязані теми:

Наступна публікація