Стало відомо, скільки ліжок та апаратів ШВЛ підготували для хворих на коронавірус у лікарнях України

Стало відомо, скільки ліжок та апаратів ШВЛ підготували для хворих на коронавірус у лікарнях України

Фото: ТСН

Переважна кількість осіб, які поступають у лікарні, потребує саме кисневої терапії, зазначив очільник МОЗ.

У медичних закладах України, відведених для приймання та лікування хворих на коронавірусну хворобу COVID-19, вже готові близько 34 тисяч ліжок, 3,7 тисячі апаратів штучної вентиляції легенів (ШВЛ) та 9,5 тисячі ліжок з підведеним киснем.

Про це на брифінгу к неділю, 16 серпня, повідомив міністр охорони здоров'я Максим Степанов, передає пресслужба відомства.

"За весь час пандемії ми зробили великий крок уперед щодо готовності нашої медичної системи. Загалом по країні близько 34 тисяч ліжок, які виділені для хворих на COVID-19. Ми суттєво наростили кількість апаратів штучної вентиляції легень. По всіх лікарнях, призначених для лікування хворих на COVID-19, апаратів штучної вентиляції легень близько 3,7 тисячі - це в цілому по країні", - сказав він.

Також, за словами очільника МОЗ, у медзакладах збільшено кількість ліжок з підведеним киснем.

"Тут теж у нас великий прогрес. Ми суттєво збільшили цю кількість: на сьогодні їх близько 9,5 тисячі по країні. Але все одно цю кількість треба нарощувати й надалі. Так, на нашу пропозицію Комісія ТЕБ та НС ухвалила рішення дати відповідні доручення головам обласних державних адміністрацій щодо активізації роботи для збільшення кількості ліжок з підведеним киснем. Це дуже важливо, тому що переважна кількість осіб, які поступають у наші лікарні, потребує саме кисневої терапії", - підсумував Максим Степанов.

Нагадаємо, що у неділю, 16 серпня, в Україні виявили рекордні 1637 випадків коронавірусу. Загалом в країні від початку пандемії зафіксовано 91 356 випадків інфікування COVID-19. Померло 2068 осіб, з яких 24 за останню добу.

Коронавірус в Україні: за минулу добу діагностували 1847 захворілих

Коронавірус в Україні: за минулу добу діагностували 1847 захворілих

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус в Україні
Наступна публікація