Стало відомо, де у світі був найдовший локдаун і скільки днів українці провели в самоізоляції

Стало відомо, де у світі був найдовший локдаун і скільки днів українці провели в самоізоляції

Фото: Associated Press

Світовим рекордсменом за тривалістю локдауну в 2020 році стала Грузія.

В Україні впродовж 2020 року громадяни провели на самоізоляції через коронавірус 108 днів. Наша держава також потрапила до топ-4 країн із найтривалішим локдауном.

Про це повідомляє Telegram-канал Міністерства охорони здоров'я "Коронавірус інфо". 

Як зазначається, найдовший жорсткий карантин діяв у Грузії. Там локдаун тривав 133 дні. Уперше у зв'язку з коронавірусом у Грузії уряд запровадив обмеження 31 березня. Їх було послаблено — 8 червня. Втім, вже 28 листопада у Грузії повторно посилили карантин.

Бельгія — друга за жорстким тривалим карантином. Він там діяв від 14 березня до 8 червня. Знову уряд повернувся до локдауну 2 листопада і скасував його 13 листопада.

На третій сходинці — Велика Британія. У країні було 110 днів локдауну, який впроваджували двічі — навесні й восени. Україна — на 4-му місці зі 108 днями жорсткого карантину. Пораховано такі періоди: від 12 березня до 22 червня; 14-15, 21-22, 28-29 листопада. 

Фото: Коронавірус_інфо

До слова, в Україні діятимуть додаткові обмеження від 8 до 24 січня включно. Що буде заборонено, а що дозволено під час локдауну: повний перелік читайте у нашому матеріалі.

Також перед новорічними святами ТСН.ua поспілкувався із головним санітарним лікарем країни Віктором Ляшком і розпитав, як не підхопити коронавірус під час гулянь, чому уряд впровадив лоукдаун на наступний день після Різдва, на які результати очікують завдяки обмеженням та коли COVID-19 в Україні піде на спад.  

Віктор Ляшко ексклюзивно розповів про перспективи січневого локдауну в Україні

Віктор Ляшко ексклюзивно розповів про перспективи січневого локдауну в Україні

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус в Україні
Дата публікації
Перегляди
1157
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація