Стало відомо, чи введуть у Львові нові карантинні обмеження

Стало відомо, чи введуть у Львові нові карантинні обмеження

фото умовне/ автор Роман Балук, ЛМР

Садовий розповів, як працюватимуть спорт-зали та хостели.

У Львові не заборонятимуть роботу фітнес-залів та хостелів у зв’язку із занесенням міста до помаранчевої зони епідеміологічної безпеки. Таке рішення ухвалила міська комісія ТЕБ і НС у вівторок, 4 серпня.

Зокрема, комісія вирішила не вводити заборону за умов дотримання протиепідемічних вимог, використання масок, дезінфекторів, соціальної дистанції.

Між тим, міський голова Андрій Садовий на своїй сторінці у Facebook заявив, що  ці заклади працюватимуть з дотриманням усіх карантинних норм, а моніторингові групи перевірятимуть дотримання цих правил.

"Додатково адаптовувати місто до правил помаранчевої зони необхідності немає, бо ми живемо в цьому режимі останні 6 місяців", – зазначив мер міста.

Також у місті проведуть перевірку ринків, супермаркетів, ТРЦ, спортивних закладів та закладів громадського харчування на дотримання карантинних вимог. У разі недотримання цих вимог міська комісія буде приймати рішення про припинення їхньої діяльності.

Нагадаємо, державна комісія ТЕБ і НС встановила з 1 серпня, зокрема, у Львові помаранчевий рівень епідемічної безпеки через значне поширення коронавірусу. Уряд переглядатиме зони епідеміологічної безпеки кожні п’ять днів. За останню добу у Львівській області виявили 146 нових випадків захворювання на коронавірусну інфекцію.

Повʼязані теми:

Наступна публікація