США встановили світовий антирекорд смертності від коронавірусу: кількість жертв перевалила за 100 тисяч

США встановили світовий антирекорд смертності від коронавірусу: кількість жертв перевалила за 100 тисяч

Фото: Associated Press

Близько 30% інфікованих коронавірусом зафіксували саме у Сполучених Штатах.

У США кількість пацієнтів, які померли від ускладнень нового типу коронавірусу СOVID-19, увечері 27 травня сягнула 100 047 пацієнтів. 

Про це із посиланням на дані університету Джона Гопкінса повідомляє CNBC.

Зазначається, що у світі на SARS-CoV-2 захворіли понад 5,6 млн людей, й близько 30% інфікованих зафіксували саме у Сполучених Штатах. Таким чином в антирейтингу найбільш уражених пандемією COVID-19 країн Америка перебуває на першому місці. 

У трійці лідерів також Бразилія (411,8 тис. хворих) та Росія (370,6 тис. хворих). Нагадаємо, що впродовж середи лише у Москві із пневмонією та COVID-19 помер 71 пацієнт. Кількість летальних випадків нового коронавірусу в російській столиці зросла до 2 254. А загалом інфікувалися 171 443 москвичів. 

А тим часом американський президент Дональд Трамп закликає очільників штатів відновлювати роботу економіки США. Зазначається, що впродовж трьох перших місяців 2020 року показник ВВП в країні впав на 4,8%. Це найбільше квартальне економічне скорочення від часів світової кризи 2008 року.

Також повідомляється, що лише за дев'ять тижнів у Сполучених Штатах близько 38,6 млн людей втратили роботу. І хоча в останні тижні зріст цього показника уповільнився, він все ще залишається небезпечним для добробуту мешканців країни. 

Раніше директор Центрів з контролю та запобігання хворобам США (CDC) Роберт Редфілд прогнозував, що до 1-го червня у США від ускладнень нової коронавірусної інфекції COVID-19 помруть понад сто тисяч пацієнтів. 

Про збільшення показника смертності через "передчасний" вихід із карантину застерігали й у Вашингтонському університеті, а також в університеті Джона Гопкінса. Однак Трамп запевняв, що їхні прогнози "хибні".

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус
Наступна публікація