США побили одразу три рекорди з коронавірусу: що прогнозують експерти

США побили одразу три рекорди з коронавірусу: що прогнозують експерти

Фото: Associated Press

Директор Центрів з контролю та профілактики захворювань назвав наступні три місяці "найскладнішими в історії охорони здоров'я" США.

У п'ятницю, 4 грудня, США повідомили про одразу три рекордні показники, пов'язані з пандемією СOVID-19.

Про це пише CNBC.

Так, минулої доби позитивні результати тестів на коронавірус отримали ще 217 664 американці - це найбільша зареєстрована за 24 години кількість хворих в країні.

Окрім того, у зв'язку із SARS-CoV-2 у Сполучених Штатах госпіталізували рекордних 100 667 людей, тоді як від ускладнень нової недуги померли 2 879 пацієнтів, що також є найвищим добовим приростом.  

Зазначається, що через відзначення Дня подяки у статистиці щодо COVID-19 цього тижня спостерігалися паузи, однак, у виданні заявляють про чіткі тенденції. "США рухаються в неправильному напрямку", - стверджують у повідомленні.

Тим часом, як пише CNN, експерти попереджають американців про те, що найближчі кілька місяців будуть непростими навіть попри анонсований початок масової вакцинації від коронавірусу. 

За словами ад'юнкт-професорки медицини катастроф в Університеті Джорджа Вашингтона Леани Вен, країні варто готуватися до заповнених хворими пацієнтами медзакладів та збільшення кількості смертей. Раніше подібний прогноз озвучив директор Центрів з контролю та профілактики захворювань Роберт Редфілд, назвавши наступні три місяці "найскладнішими в історії охорони здоров'я" США.

За даними Вашингтонського університету, впродовж чотирьох наступних місяців від ускладнень COVID-19 помруть ще 262 тисячі американців. Експерти вважають, що вакцинація, найімовірніше, не вплине на кількість смертей до 1 квітня, тоді як масове використання захисних масок впродовж цього періоду часу може врятувати до 66 тисяч життів. 

Від початку пандемії, за даними Університету Джона Гопкінса, у США позитивні результати тестів на коронавірус отримали понад 14 мільйонів людей. З них 276 406 пацієнтів померли від ускладнень, тоді як ще понад п'ять мільйонів - вилікувалися. 

Раніше новообраний президент США Джо Байден заявив, що планує закликати всіх американців носити захисні маски впродовж ста днів після інавгурації, запланованої на 20 січня 2021 року. 

Він також пообіцяв виділити мільярди доларів на те, щоб взяти коронавірус під контроль. 

Президенти США готові вакцинуватись публічно, а у Європі сповільнили темпи поширення коронавірусу

Президенти США готові вакцинуватись публічно, а у Європі сповільнили темпи поширення коронавірусу

 

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус
Наступна публікація