Спалах в аеропорту: у Шанхаї зафіксували нові випадки місцевого зараження коронавірусом

Спалах в аеропорту: у Шанхаї зафіксували нові випадки місцевого зараження коронавірусом

Фото: Associated Press

На лікуванні залишаються 322 пацієнти із активною формою COVID-19.

У вівторок, 24 листопада, материковий Китай повідомив, що зафіксував 22 нові випадки активної форми COVID-19. Також в країні зареєстрували ще 8 пацієнтів із безсимптомним перебігом захворювання.

Про це пише People's Daily, Chinа.

Більшість хворих привезла інфекцію з-за кордону, тоді як двоє "активних" пацієнтів заразилися у Шанхаї. Нагадаємо, що наприкінці минулого тижня КНР повідомив про спалах коронавірусу в шанхайському Міжнародному аеропорту Пудун.

Увечері в неділю на наявність COVID-19 почали тестувати увесь персонал аеропорту, а 277 рейсів скасували. Від п'ятниці у Шанхаї підтвердили вже сім випадків місцевого передавання інфекції.

Загалом у Китаї на лікуванні залишаються 322 пацієнти із активною формою COVID-19, стан шістьох із них оцінюють як критичний. 

Від початку спалаху в країні на SARS-CoV-2 захворіли 86 464 людини. 4 634 пацієнти померли, тоді як понад 81 тисяча вже одужала. 

Як повідомлялося, у Китаї майже мільйон людей зробили щеплення експериментальною вакциною від COVID-19 національної фармацевтичної групи Sinopharm, яка все ще перебуває на стадії клінічного випробування. За словами очільника Sinopharm, після щеплення не було зафіксовано жодного випадку серйозних побічних ефектів. 

Нагадують печінку: патологоанатоми показали, як коронавірус змінює легені

Нагадують печінку: патологоанатоми показали, як коронавірус змінює легені

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус
Наступна публікація