Спалах у Пекіні: у китайській столиці два дні поспіль не фіксують жодного нового випадку коронавірусу

Дата публікації
Перегляди
518
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Спалах у Пекіні: у китайській столиці два дні поспіль не фіксують жодного нового випадку коронавірусу

Фото: Associated Press

Людей із високої групи ризику, які від 11 червня перебували на карантині, поступово звільнятимуть від обмежень. 

У середу, 8 липня, материковий Китай повідомив про сім нових випадків активної форми COVID-19

Усі пацієнти заразилися за кордоном, пише People's Daily, China із посиланням на дані Національної комісії з охорони здоров'я Китаю.

Зазначається, що у Пекіні, де минулого місяця зафіксували спалах коронавірусу на великому оптовому ринку "Сіньфаді", вже два дні поспіль не виявляють жодного нового інфікованого. Тож людей із високої групи ризику, які від 11 червня перебували на карантині, тепер поступово звільнятимуть від обмежень. 

Нагадаємо, що 11 червня великий оптовий ринок "Сіньфаді", де зафіксували новий спалах, тимчасово закрили, а в столиці ввели нові обмежувальні заходи.

Епідеміолог Лю Цзюнь розповів, що після аналізу генома знайдених на оптовому ринку "Сіньфаді" зразків коронавірусу з’ясувалося, що вони старші за поширені у Європі штами. 

Також через спалах на столичному ринку для пів мільйона мешканців округу Аньсинь, розташованого в 150 кілометрах від Пекіна, запровадили жорсткий карантин. 

Загалом у Китаї на лікуванні залишаються 390 пацієнтів із активною формою COVID-19, стан шести із них оцінюють як критичний. Також в КНР зазначили, що виявили ще шість безсимптомних випадків коронавірусу.

Від початку спалаху в країні на SARS-CoV-2 захворіли 83 572 людини. 4 634 пацієнти померли, тоді як понад 78 тисяч вже одужали та виписалися з медзакладів. 

Нещодавно стало відомо, що супутникові знімки парковок біля лікарень в китайському Ухані, а також тенденції пошукових запитів в Інтернеті вказують, що новий коронавірус міг ширитися Китаєм ще в серпні минулого року

Раніше у Китаї заявили, що ринок в Ухані не був джерелом коронавірусу, а аналізи показали, що тварини не могли бути проміжним господарем патогену. 

Водночас для з'ясування походження інфекції до КНР наступного тижня планує вирушити місія ВООЗ.

Як повідомлялося, вірусологічний інститут Китаю, який США підозрюють у витоку інфекції COVID-19, має три живі штами коронавірусу кажана, але жоден не відповідає новому світовому зараженню. Так стверджує директор центру. 

Раніше у китайському Ухані на коронавірус перевірили 10 мільйонів людей. Позитивний результат тесту спостерігали лише у 300 випадках: в усіх пацієнтів хвороба проходила безсимптомно. Водночас у 1 174 людей, котрі були контактними особами заражених, захворювання не підтвердили.

У Китаї підтвердили випадок зараження людини бубонною чумою

У Китаї підтвердили випадок зараження людини бубонною чумою

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус
Дата публікації
Перегляди
518
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація