Спалах коронавірусу в психлікарні в Одеській області: СOVID-19 у заклад міг принести медпрацівник

Спалах коронавірусу в психлікарні в Одеській області: СOVID-19 у заклад міг принести медпрацівник

Фото: УНІАН

Захворіло 12 осіб.

Коронавірус в психіатричну лікарню, що в селі Олександрівка Одеської області, міг принести медпрацівник.

Про це йдеться у ТСН.Ранок. 

Нині діагноз COVID-19 підтверджений у семи пацієнтів та п'ятьох працівників. "Ймовірно, що медичний працівник, який заразився побутовим шляхом, заніс цю інфекцію на територію лікувального закладу",- каже Світлана Єсипенко, головна лікарка Одеського обласного центру соціально значущих хвороб.

Хворих виявили у геронтологічному відділенні, тобто усі належать до групи ризику за віком. Відучора усі відділення закладу працюють в режимі обсервації.

Наразі у психдиспансері понад 400 пацієнтів та 350 медичних працівників. Всім, хто контактував із зараженими, проводять ПЛР-тестування.

Карантинні заходи поширили і у самому селі. Там зачинили кав'ярні, бари та усі крамниці, окрім продовольчої. Заборонили відвідування дитячих та спортивних майданчиків. Сільська амбулаторія та пункт ветеринарної медицини перейшли на дистанційну роботу: надають консультації телефоном.

Як повідомлялося, в Одесі вирішили посилити карантинні обмеження, запроваджені через збільшення кількості випадків зараження коронавірусом. Зокрема, було заборонено працювати від 23:00 до 07:00 нічним клубам, закладам громадського харчування (ресторани, кафе, бари, закусочні, їдальні, кафетерії, буфети), закладам культури. Виняток - кінотеатри та послуги громадського харчування з адресної доставки і замовлень на винос.

 

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус в Україні
Наступна публікація