Спалах коронавірусу в гуртожитку Києва: мешканці самоізоляції не дотримуються

Спалах коронавірусу в гуртожитку Києва: мешканці самоізоляції не дотримуються

Коронавірус виявили у трьох людей, а один мешканець помер.

У Києві виявили спалах коронавірусу в гуртожитку в Дніпровському районі на вулиці Гагаріна. Три людини у гуртожитку захворіли, одна людина померла. Попри це інші мешканці самоізоляції не дотримуються.

Про це йдеться у сюжеті ТСН.19:30. 

Єдине, що тут нагадує про спалах коронавірусу, - це оголошення на вході у гуртожиток про те, що у разі виявлення в когось з мешканців симптомів захворювання звертатися до лікарні. 

За інформацією мера Віталія Кличка, мешканці перебувають на самоізоляції. Утім, ТСН на власні очі переконалася, що ніхто самоізоляції не дотримується. Люди вільно рухаються, ходять в магазин, гуляють із дітьми поруч на гральному майданчику, спілкуються одне з одним без захисних масок. 

Спалах коронавірусу у київському гуртожитку – один мешканець помер, троє у лікарні

Спалах коронавірусу у київському гуртожитку – один мешканець помер, троє у лікарні

З'ясувалось, що це гуртожиток для двірників. На контакт з журналістами його мешканці йдуть неохоче. Утім, один заговорив. Він розповів, що насправді хворих в них немає. Жінка померла не від коронавірусу, а від зараження крові. Мовляв, вона травмувалась у підвалі, у рану потрапила інфекція, її прооперували, але вона померла. За словами чоловіка, карантину в них немає, всі ходять на роботу. Приїжджали медики, які провели дезінфекцію. На цьому все. 

Як повідомлялося, за минулу добу в Києві лабораторно підтвердили захворювання на коронавірус у 55 людей. Семеро з них — це медики. Один випадок - летальний. Наразі в столиці вже 2904 підтверджених випадки захворювання на COVID-19.

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус в Україні
Наступна публікація