Спалах коронавірусу у дитбудинку Одеси: як перебігає хвороба у вихованців

Спалах коронавірусу у дитбудинку Одеси: як перебігає хвороба у вихованців

Фото: Associated Press

На коронавірус у закладі захворіли 15 дітей та двоє працівників.

У дитячому будинку в Одесі стався спалах коронавірусу. На обсервацію закрили заклад, де живуть сироти та діти, чиї батьки позбавлені батьківських прав. 17 позитивних результатів ПЛР-тестів виявили у дитбудинку медики, з них 15 - у дітей. 

Про це йдеться в сюжеті ТСН.19:30. 

Обстежувати усіх контактних серед персоналу та вихованців дитячого будинку "Перлинка" почали після того, як один з працівників закладу захворів на COVID-19.

Усього протестували 70 людей - персонал та вихованців. 17 тестів виявились позитивними. Коронавірус виявили у 15 дітей та двох працівників закладу. Жоден з них наразі не має симптомів хвороби.

Однак усіх, хто має підтверджений коронавірус, відокремили від інших вихованців та вихователів. Ізолювали й увесь заклад в цілому. Він працюватиме в закритому режимі: діти та працівники дитбудинку не виходитимуть за межі закладу.

У міському департаменті освіти запевняють, що ізольовані забезпечені усім необхідним.

"Передусім медичним обстеженням і пильною увагою, продуктами харчування, засобами особистої гігієни, засобами дезінфекції і усіма необхідними профілактичними засобами, які рекомендовані сьогодні Міністерством охорони здоров'я", - розповіла начальник департаменту освіти Одеської міської ради Олена Буйневич.

Скільки триватиме обсервація поки що складно сказати. За два тижні ПЛР-тестування у "Перлинці" повторять. Якщо хворих та носіїв не буде - заклад запрацює у звичайному режимі. Якщо тести знову будуть позитивними, то карантинні заходи подовжать. Поки що лікарі узяли дитячий будинок під особливий контроль та нагляд. Усього на сьогодні в "Перлинці" 46 дітей та 65 працівників.  

Окрім хворих у "Перлинці", в Одесі коронавірус виявили ще у 19 дітей. П'ятеро з них у стаціонарі  в інфекційній лікарні і 14 лікується амбулаторно.

Коронавірусна пандемія: у одеському дитячому будинку виявили 17 інфікованих

Коронавірусна пандемія: у одеському дитячому будинку виявили 17 інфікованих

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус в Україні
Наступна публікація