Спалах коронавірусу на м'ясокомбінаті в Німеччині: понад півтори тисячі інфікованих

Спалах коронавірусу на м'ясокомбінаті в Німеччині: понад півтори тисячі інфікованих

Фото: Associated Press

На карантин поміщено сім тисяч осіб, які працювали на території підприємства.

У німецькій землі Північний Рейн-Вестфалія на м'ясокомбінаті концерну Tоnnies виявили спалах коронавірусу.

Про це заявив прем'єр-міністр Північного Рейн-Вестфалії Армін Лашет, пише CNN.

COVID-19 виявили на підприємстві 22 червня. Коронавірус виявили серед 1553 робітників. Крім того, на карантин поміщено сім тисяч осіб, які працювали на території м'ясокомбінату.

У районі навколо комбінату посилили карантин. Обмеження діятимуть протягом тижня до 30 червня і будуть подібні до заходів, які були введені в березні. Як запобіжний захід у Гетерсло закрилися всі школи і дитячі сади. Крім того, всі ресторани, паби, бари, басейни та фітнес-студії будуть закриті.

Слід зауважити, що влада району Гетерсло намагається покращити спілкування з працівниками компанії Toennies і шукає 150 перекладачів-добровольців. Чиновники заявили, що робітники, які проходять карантин, здебільшого з Румунії, Болгарії та Польщі.

Як повідомлялося, федеральний уряд ФРН і влада федеральних земель вирішили подовжити обмежувальні заходи на найближчі місяці, щоб не допустити повторний спалах коронавірусу. Канцлерка Ангела Меркель заявила, що в тих регіонах, де на 100 тис. населення припадає понад 50 нових випадків інфікування, слід зробити більш масштабні заходи для стримування поширення вірусу.

Наслідки пандемії будуть відчутними ще десятки років – гендиректор ВООЗ

Наслідки пандемії будуть відчутними ще десятки років – гендиректор ВООЗ

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус
Наступна публікація