Спалах COVID-19: у Рівненській області зростає кількість випадків коронавірусу в будинку для літніх людей

Спалах COVID-19: у Рівненській області зростає кількість випадків коронавірусу в будинку для літніх людей

Фото: Associated Press

У Рівненській області нову коронавірусну інфекцію підхопили 1 437 людей.

Увечері неділі, 24 травня, у Рівненській області наявність нового типу коронавірусу COVID-19 підтвердили у 13 людей віком від 45 до 78 років.

Про це повідомив голова Рівненської облдержадміністрації Віталій Коваль. 

Чотирьох новоспечених пацієнтів пов'язують зі Здолбунівським будинком-інтернатом, де раніше зафіксували спалах інфекції. Це, зокрема, троє працівників та підопічний закладу.

"На сьогодні у Здолбунівському будинку-інтернаті для громадян похилого віку та людей з інвалідністю зафіксовано COVID-19 у 28 хворих: 11 співробітників та 17 підопічних", - розповів очільник ОДА, додавши, що тут зробили 296 досліджень. 

Водночас побороти недугу впродовж доби вдалося ще 9 пацієнтам.

Загалом від початку спалаху в Рівненській області нову коронавірусну інфекцію підхопили 1 437 людей. З них 31 інфікований помер від ускладнень COVID-19, тоді як ще 599 пацієнтів вже одужали та виписалися з медзакладів.

Цілодобовий оперативний штаб протидії коронавірусу при Рівненській ОДА інформує❗️ Станом на вечір 24 травня на...

Опубліковано Віталій Коваль Неділя, 24 травня 2020 р.

Як повідомлялося, про пом'якшення карантину у Рівненській області поки що говорити зарано. Область є однією з лідерів в Україні за кількістю виявлених інфікованих на коронавірусу.

Спрогнозувати, коли пом'якшать карантин у Рівненській області, поки не можуть навіть чиновники. Кажуть, що чекатимуть на позитивну динаміку. Варто зазначити: хоча в області за статистикою виявлено чимало хворих (регіон другий після Чернівецької області), Рівненщина також лідирує щодо кількості проведених тестів. 

Раніше у Рівному від ускладнень COVID-19 помер інженер телебачення Микола Теремок. Чоловікові було 59 років і понад чверть сторіччя він забезпечував ефір для всієї області.

Адаптивний карантин: які області України потрапили до чорного списку МОЗ і чому

Адаптивний карантин: які області України потрапили до чорного списку МОЗ і чому

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус в Україні
Наступна публікація