Соціальна дистанція чи місце на кладовищі: росіян лякають жорсткою рекламою про коронавірус

Дата публікації
Перегляди
672
Поділитись:
WhatsApp
Viber

Ситуація з поширенням коронавірусу в Благовєщенську — дуже серйозна.

У російському Благовєщенську з'явилися банери з соціальною рекламою, яка лякає смертю в разі недотримання карантинних заходів.

Про це повідомляє місцевий сайт "Корисний портал 2x2.su".

На одному з банерів написано: "Не подобається носити маску? Твоїм близьким сподобається кутя". На іншому городянам фактично пропонують вибирати між дотриманням соціальної дистанції та місцем на кладовищі.

У міській адміністрації журналістам розповіли, що з пропозицією розмістити соціальну рекламу про коронавірус до них звернувся орендар рекламних носіїв. Зображення на банерах узгоджені з мером міста.

"Комусь така реклама може здатися різкою. Але ситуація з поширенням коронавірусу в Благовєщенську — дуже серйозна. Кількість хворих зростає, реєструються летальні випадки. Дотримання масочного режиму в громадських місцях, в закритих приміщеннях і соціальна дистанція зараз є головними профілактичними заходами, яких ми повинні дотримуватися для того, щоб не допустити поширення інфекції і уникнути введення нових обмежувальних режимів", — повідомили в пресслужбі мерії.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що у країнах Європи через стрімке поширення коронавірусу почали вводити більш жорсткі карантинні обмеження. Так, комендантську годину через другу хвилю коронавірусу оголосили в Словенії. Слід зауважити, що комендантська година також вже діє у Франції та Бельгії. До локдауну вдалися в альпійському регіоні Німечини. Школи, ресторани та інші заклади в країні зачиняються на два тижні.

У Великій Британії критичною залишається ситуація в одному з найбільших міст Манчестері. Там збираються запровадити ще суворіші обмеження вже у п'ятницю, 23 жовтня: рекомендуватимуть з міста не виїжджати і не в'їжджати.

Як повідомлялося раніше, Ірландія стала першою у Європейському союзі країною, яка запровадила новий локдаун через коронавірус. Він триватиме до 1 грудня. Будуть закриті роздрібні магазини з товарами, які не є предметами першої необхідності, а також музеї, галереї та інші установи культури. 

Європейські країни вводять комендантську годину через другу хвилю коронавірусу

Європейські країни вводять комендантську годину через другу хвилю коронавірусу

  

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
672
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація