"Снідали разом з мертвими": одеська волонтерка розповіла, що коїться в одеській лікарні

"Снідали разом з мертвими": одеська волонтерка розповіла, що коїться в одеській лікарні

Фото: Associated Press

Волонтерка залишила скаргу на гарячу лінію МОЗ.

В одеській лікарні № 5 трапилось кілька випадків, коли пацієнтам з коронавірусом довелося бути в одній палаті з мертвими. Медперсонал приносив сніданок, але прибрати тіло часу не було.

Про це журналістам розповіла волонтерка Катерина Ножевнікова.

За її словами, 5 днів тому вона залишила на гарячу лінію МОЗ скаргу від пацієнтів, які перебували в одній палаті з тілом померлого протягом 12 годин. "Мені нещодавно передзвонили і запитали, чи вирішилося моє питання. Ну, ви реально думаєте, що воно там 5 днів лежало? Оперативність наше все", - сказала волонтерка.

Вона відзначила, що винними у цьому зробили лікарів. "Щоб винести тіло, це потрібно 3-4 людини. А там лікарі не встигають і до живих підійти. Ми перше місце займаємо за кількістю пацієнтів на одну медичну бригаду. За нормами, 30 пацієнтів на бригаду, а у нас - 100", - розповіла Ножевнікова.

За її словами, ситуацій, коли хворим доводилося перебувати в одній палаті з мертвим, було кілька. На думку волонтерки, пацієнти отримали реальну психотравму. "Одна з наших пацієнток теж перебувала в ситуації, коли померла сусідка по палаті. Її не виносили протягом ночі, а вранці їм принесли сніданок. Ось, їжте, ось тут тіло лежить, а тут вам сніданок", - розповіла Ножевнікова.

Нагадаємо, в Мережу потрапили приголомшливі фото: в одеській лікарні №5 тіла померлих хворих по кілька годин лежать в одній палаті з живими. Начмед написала заяву про звільнення. А саму медустанову взяли під охорону.

Мертві поряд з живими: яка ситуація в Одеській клініці після оприлюднення скандальних фото

Мертві поряд з живими: яка ситуація в Одеській клініці після оприлюднення скандальних фото

 

Повʼязані теми:

Наступна публікація