Смертність від нового коронавірусу є меншою, ніж вважалося раніше - дослідження

Дата публікації
Перегляди
8499
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Смертність від нового коронавірусу є меншою, ніж вважалося раніше - дослідження

Фото: Associated Press

Щоб одужати від коронавірусу, потрібно у середньому 25 діб.

Смертність від нового коронавірусу є меншою, ніж вважалося раніше, проте більшою, ніж у грипу, з яким його часто порівнюють, і який має 0.1% летальних випадків. 

Такими є висновки нового дослідження, опублікованого у медичному виданні The Lancet Infectious Diseases, передає CNN

Відповідно до нього, унаслідок недуги загине приблизно 0.66% інфікованих. Цей результат ученим вдалося отримати, взявши до уваги потенційні легкі випадки захворювання, які часто лишаються недіагностованими. 

Фото: ТСН.ua

Автори дослідження з’ясували, що коли непомічені інфекції не беруться до уваги, смертність від коронавірусу становить 1.38%, що відповідає попереднім результатам.  

У новому дослідженні учені натомість намагалися розрахувати справжню летальність інфекції. Інакшими словами – який відсоток від усіх інфікованих, а не лише тих, кого було протестовано – може загинути. 

Щоб з’ясувати це, науковці проаналізували, наскільки поширеною є інфекція серед людей, що повернулися до своїх країн з Уханю. Ці подорожувальники пройшли ПЦР-тестування, здатне визначити людей, які поширюють інфекцію, навіть не маючи симптомів. 

Отримані дані учені поєднали з публічною інформацією про зареєстровані випадки інфікування та смерті і оцінили загальний рівень смертності приблизно у дві треті від 1%. 

Показник однак був вищим серед людей старшого віку (від 80-ти років) – близько 7.8%. У дітей менших 9 років смертність становила лише 0.00161%, а у людей, молодших за 40 років – не перевищувала 0,16%. 

Водночас автори праці дійшли висновку, що людям, старших за 50 років, значно частіше потрібна госпіталізація. Середній час, який потрібний людині, щоб одужати і виписатися з лікарні, становить близько 25 діб. А смерть зазвичай настає через 18 діб після виникнення перших симптомів. 

Приєднуйтеся до ТСН.ua у Telegram!

Нагадаємо, 11 березня Кабінет міністрів України на три тижні запровадив карантин на всій території України задля протидії коронавірусу з Китаю. Кабміном запропоновано встановлення обмежень на проведення масових заходів, у яких запланована участь 200 та більше осіб. Але це не стосується заходів державної необхідності. Проведення спортивних заходів можливе з дозволу міжнародних організацій, без глядачів. Також Україна закриває кордониРоботу метро, а також автомобільне, залізничне та авіасполучення між містами й областями від 18 березня в Україні також буде тимчасово обмежено. Низка регіонів зачинила навчальні заклади та ввела низку жорстких обмежень - від закриття закладів громадського харчування до заборони виїзду та в'їзду до міста. За 2 тижні після цього Кабмін запровадив режим надзвичайної ситуації на всій території України та подовжив карантин на місяць - до 24 квітня. 

В Україні 3 березня зафіксували перший випадок зараження на коронавірус COVID-19. Інфікованим виявився мешканець Чернівецької області. Він незадовго до цього повернувся з дружиною з Італії. Ввечері 12 березня в Україні офіційно підтвердили ще два випадки зараження коронавірусом. Інфікування зафіксували в Чернівецькій та Житомирській областях. Жінка з Житомирщини померла від інфекції, ставши першою жертвою COVID-19 в Україні. 

Після цього про виявлення коронавірусу почали повідомляти і в інших областях. Епіцентром спалаху в Україні стала саме Чернівецька область, де хворобу діагностують найбільше. Через активне поширення хвороби деякі українські області запровадили режим надзвичайної ситуації. За актуальними новинами щодо поширення коронавірусу в Україні, кількості хворих та летальних випадків, а також засобами боротьби про COVID-19 стежте на сайті ТСН.ua.

Недуга прогресує: більш пів тисячі осіб в Україні підходили коронавірусну інфекцію

Недуга прогресує: більш пів тисячі осіб в Україні підходили коронавірусну інфекцію

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
8499
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація