Смертність від коронавірусу: ЗМІ стверджують, що Китай занижував показники COVID-19 на початку пандемії

Смертність від коронавірусу: ЗМІ стверджують, що Китай занижував показники COVID-19 на початку пандемії

Фото: Associated Press

Всього з початку пандемії в Китаї померли понад 4,6 тис.осіб

У Китаї влада провінції Хубей, де розпочалося поширення коронавірусу, на початку пандемії не повідомляла про частину випадків зараження і летальних випадків від COVID-19.

Про це свідчать документи з центру по запобіганню і контролю за захворюваннями провінції, які потрапили в розпорядження CNN — повідомляє Інтерфакс.

Наприклад, 10 лютого влада провінції Хубей повідомили тільки про 3,9 тисячі нових випадків COVID-19, тоді як внутрішні документи показують на 50% більше випадків.

Документи показують розбіжності й в статистиці по летальних наслідків. Загальна кількість смертей за даними від 7 березня офіційно становила 2 986, хоча у внутрішньому доповіді говориться про 3 256 випадки смерті пацієнтів з коронавірусів.

Середній час між появою симптомів до підтвердженого діагнозу в перші місяці спалаху становила 23,3 дня. На думку експертів, це зволікання значно перешкоджало боротьбі з хворобою на ранніх етапах пандемії.

Водночас Китай неодноразово заявляв, що повною мірою публікував інформацію, що стосується пандемії. Останнім часом в республіці реєструють лише поодинокі випадки зараження коронавірусів, в основному — завезені. Всього з початку пандемії в країні заразилися понад 86 тис. Осіб, померло понад 4,6 тис.

Своєю чергою, президент США Дональд Трамп неодноразово критикував КНР за те, що вони допустили поширення COVID-19 за межами своєї країни.

Читайте також:

Китайський бізнесмен замовив маску для обличчя за півтора мільйона доларів

Китайський бізнесмен замовив маску для обличчя за півтора мільйона доларів

Повʼязані теми:

Наступна публікація