Смертельний рекорд: у США добовий приріст летальних випадків коронавірусу вперше перевищив три тисячі

Смертельний рекорд: у США добовий приріст летальних випадків коронавірусу вперше перевищив три тисячі

Фото: Associated Press

Попередній рекорд в країні зафіксували минулого тижня.

У середу, 9 грудня, у США добовий приріст пов'язаних із COVID-19 летальних випадків вперше від початку пандемії перевищив позначку в три тисячі. 

Про це пише The New York Times.

Зазначається, що впродовж минулої доби від ускладнень коронавірусу померли щонайменше 3011 пацієнтів. Попередній рекорд в країні зафіксували минулого тижня, коли повідомили про 2885 смертей за день.

Цього тижня Управління з санітарного нагляду за якістю продовольства та медикаментів Міністерства охорони здоров'я США (FDA) підтвердило, що вакцина від коронавірусу, розроблена Pfizer та BioNTech, суттєво захищає від COVID-19. Очікується, що голосування за схвалення цього препарату відбудеться у четвер, 10 грудня.

Тим часом цю вакцину вже схвалили у трьох країнах світу, зокрема у Великій Британії, Бахрейні та Канаді. Більше того, Велика Британія першою в світі розпочала масове щеплення від коронавірусу. Детальніше - за посиланням.

8 грудня у США загальний показник випадків захворювання на COVID-19 перевищив 15 мільйонів. При цьому нової мільйонної позначки країна сягнула лише за чотири дні. Щодня позитивні результати тестів на коронавірус отримують понад 200 тисяч американців.

Водночас за прогнозами головного інфекціоніста країни Ентоні Фаучі, за 7-10 днів у США спостерігатимуть новий сплеск заражень та госпіталізацій, як наслідок відзначення Дня подяки наприкінці листопада. 

Тим часом добові показники інфікувань продовжують збільшуватися у зв'язку із тим, що чимало американців подорожують напередодні свят та відмовляються дотримуватися протиепідемічних заходів.

Не надто втішні прогнози озвучують і в Білому домі на тлі підготовки до початку масової вакцинації від COVID-19. Експерти заявляють, що щеплення не матимуть значного впливу на кількість госпіталізацій та смертей аж до пізньої весни.

Перемога науки: у Британії розпочали масову вакцинацію від коронавірусу

Перемога науки: у Британії розпочали масову вакцинацію від коронавірусу

 

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус
Наступна публікація