Смертельний рекорд: у Росії вперше зафіксували понад чотири сотні летальних випадків від коронавірусу

Смертельний рекорд: у Росії вперше зафіксували понад чотири сотні летальних випадків від коронавірусу

Фото: Associated Press

Загальна кількість випадків COVID-19 у РФ наближається до двох мільйонів.

У п'ятницю, 13 листопада, в Росії зафіксували найвищий від початку пандемії добовий приріст пов'язаних із COVID-19 летальних випадків. 

Зокрема, від ускладнень коронавірусу померли 432 пацієнти, повідомив "Інтерфакс".

Попереднім рекордом в країні були 370 смертей. Водночас позитивний результат тесту на нову інфекцію в РФ отримала ще 19 851 людина. 

Зазначається, що від кінця минулого тижня у 85 російських регіонах спостерігається збільшення показника випадків зараження, який 6 листопада сягнув позначки в 20 тисяч, а 9 листопада перевищив 21 тисячу.

Найбільше нових інфікувань реєструють в Москві, де у п'ятницю добова кількість хворих склала 4 477. Водночас у понеділок цей показник сягнув 6 897 нових випадків, що є "абсолютним рекордом по столиці".

Загалом від початку спалах в РФ SARS-CoV-2 "підхопили" 1 846 960 людей. З них 31 593 пацієнти померли від ускладнень, тоді як ще 1 370 695 - виписалися після одужання.

Раніше повідомлялося, що Всесвітня організація охорони здоров'я (ВООЗ) веде переговори з російським інститутом, який розробив вакцину проти коронавірусу "Супутник V", щодо її потенційного внесення до списку вакцин для використання в надзвичайних ситуаціях.

Російська вакцина від COVID-19: що відомо – "Секретні матеріали"

Російська вакцина від COVID-19: що відомо – "Секретні матеріали"

 

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус
Наступна публікація