Смерть від коронавірусу: хто в Україні найчастіше помирає від хвороби

Дата публікації
Перегляди
5837
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Смерть від коронавірусу: хто в Україні найчастіше помирає від хвороби

Фото: УНІАН

Летальних випадків через COVID-19 в Україні вже зафіксували 239.

Станом на ранок 28 квітня в Україні офіційно зафіксували 239 смертей унаслідок ускладнень через зараження новим коронавірусом COVID-19. Найчастіше помирають люди у віці, а також ті, які мають супутні хронічні хвороби.

Про це повідомило Міністерство охорони здоров'я.

Частіше помирають чоловіки - 132 випадки чи 55%. У віковому розрізі - 85% померлих були старші 50 років. Більшість померлих (71%) мали супутні серцево-судинні захворювання, цукровий діабет, новоутворення, захворювання нирок та легень, у декого таких захворювань було кілька. 

Станом на 09:00 28 квітня в Україні зафіксовано 9410 випадків інфікування новим коронавірусом. Із них одужали - 992, летальні випадки - 239, решта - лікуються.

Фото: Міністерство охорони здоров’я України

Нагадаємо, 11 березня Кабінет міністрів України на три тижні запровадив карантин на всій території України задля протидії коронавірусу з Китаю. Кабміном запропоновано встановлення обмежень на проведення масових заходів, у яких запланована участь 200 та більше осіб. Але це не стосується заходів державної необхідності. Проведення спортивних заходів можливе з дозволу міжнародних організацій, без глядачів. Також Україна закриває кордониРоботу метро, а також автомобільне, залізничне та авіасполучення між містами й областями від 18 березня в Україні також буде тимчасово обмежено. Низка регіонів зачинила навчальні заклади та ввела низку жорстких обмежень - від закриття закладів громадського харчування до заборони виїзду та в'їзду до міста.

За 2 тижні після цього Кабмін запровадив режим надзвичайної ситуації на всій території України та подовжив карантин на місяць - до 24 квітня. 3 квітня карантин посилили: ввели обов’язкову 14-денну обсервацію для осіб, які прибувають з-за кордону, заборонили пересуватися вулицями більш ніж двом особам, крім випадків супроводу дітей. 22 квітня карантин подовжили до 11 травня.

В Україні 3 березня зафіксували перший випадок зараження на коронавірус COVID-19. Інфікованим виявився мешканець Чернівецької області. Він незадовго до цього повернувся з дружиною з Італії. Ввечері 12 березня в Україні офіційно підтвердили ще два випадки зараження коронавірусом. Інфікування зафіксували в Чернівецькій та Житомирській областях. Жінка з Житомирщини померла від інфекції, ставши першою жертвою COVID-19 в Україні. 

Після цього про виявлення коронавірусу почали повідомляти і в інших областях. Епіцентрами спалаху в Україні стали Чернівецька область та місто Київ, де хворобу діагностують найбільше. За актуальними новинами щодо поширення коронавірусу в Україні, кількості хворих та летальних випадків, а також засобами боротьби про COVID-19 стежте на сайті ТСН.ua.

Приєднуйтеся до ТСН.ua у Telegram!

 

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус в Україні
Дата публікації
Перегляди
5837
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація