Смерть пацієнтів на ШВЛ під Львовом: поліція відкрила кримінальну справу за двома статтями

Смерть пацієнтів на ШВЛ під Львовом: поліція відкрила кримінальну справу за двома статтями

Фото: Associated Press

Статті провадження - це службова недбалість та вбивство через необережність.

У Львівській області у Жовківській лікарні померли двоє пацієнтів з коронавірусом: там раптово зникло світло, а резервні генератори задіяні не були. Пацієнти з тяжким перебігом коронавірусу залишились без штучної вентиляції легень. Правоохоронці відкрили кримінальне провадження за двома статтями - це службова недбалість та вбивство через необережність.

Про це розповіли у сюжеті ТСН.Ранок 30 листопада.

Медики намагались зробити її вручну. Але марно. Двоє людей врятувати не вдалось. Марічка Кужик розкаже більше.

Медикам не вдалося врятувати жінку та чоловік віком 61 та 66 років, обоє - місцеві мешканці. Вони були підключені до ШВЛ. Коли світла у лікарні не стало, медики робили вентиляцію легень вручну, за допомогою дихальних мішків, але врятувати пацієнтів не вдалося. Попередньо причина смерті називають дихальну недостатність.

"Зі слів обленерго, вони подали запит на центральну Жовківської лікарні щодо можливості відімкнення мережі для заміни запобіжника. Дозволу не було надан. Вони почекали закінчення операції, а після цього дозвіл надали і запобіжник був поміняний. Зі слів обленерго, наступне відімкнення - це також був запит від них. Був отриманий дозвіл від лікарні", - розповів голова Львівської облдержадміністрації Максим Козицький.

МОЗ планує перевірити обладнання у всіх лікарнях України

МОЗ планує перевірити обладнання у всіх лікарнях України

Якщо ж у лікарні знали про відімкнення світла, чому одразу ж не підключили генератори, щоб забезпечити електроенергію, нині з’ясовуює поліція. Правоохоррнці також перевіряють, чи дійсно прилад був на місці.

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус в Україні
Наступна публікація