"Слуга народу" пояснив скандальні слова про "вигаданий" коронавірус і зробив нову резонансну заяву

"Слуга народу" пояснив скандальні слова про "вигаданий" коронавірус і зробив нову резонансну заяву

Фото: УНІАН

Юрій Камельчук визнав, що вірить в існування коронавірусу.

Народний депутат від фракції "Слуга народу" Юрій Камельчук, який назвав коронавірус нібито "вигаданою хворобою", дещо змінив свою думку щодо COVID-19, але вважає, що статистикою із захворюванням мовляв маніпулюють на світовому рівні.

Про це він сказав  ефірі в телеканалу "Україна 24".

Нардеп заявив, що вже вірить у хворобу і в те, що коронавірусом інфікуються люди. Водночас він не відходить від своєї позиції й далі твердить, що ще у 2015 році про коронавірус знали в одній із африканських країн і деякі турагентства вже не рекомендували туди їхати.

"Я вірю в те, що люди хворіють, я вдячний лікарям за те, що вони допомагають ставати людям здоровішими, ставлять їх на ноги. Я вірю, що люди хворіють на грип, пневмонію, різними видами різного ступеня тяжкості, вірю, що є SARS, і він був ідентифікований давно, що існують коронавіруси, і вони були ідентифіковані давно, ще в Радянському Союзі в 1960-х роках. У 2015 році деякі турагентства не рекомендували їхати в одну африканську країну, тому що там був коронавірус", - сказав Камельчук.

Але попри пояснення Камельчук зробив іншу резонансну заяву, що нібито на світовому рівні відбувається "маніпулювання цифрами і статистикою". Нардеп переконаний, що буцімто людей будуть "змушувати вакцинуватися", і, на його думку, це "світова стратегія, яка не залишає вибору".

"Моя особиста позиція - щодо того, під яким соусом це подається на світовому рівні. Все це схоже на світову стратегію вакцинації, яка не залишає вибору тим людям, які мають право розпоряджатися свої здоров'ям по-іншому. Немає доказів того, що це передається саме в такий спосіб від невакцинованої людини", - додав Камельчук.

Нагадаємо, народний депутат від "Слуги народу" Юрій Камельчук заявив, не довіряє жодній у світі вакцині від коронавірусу, оскільки, на його переконання, COVID-19 нібито "вигадана" хвороба. Також нардеп заявив, що витрати на закупівлю вакцин - буцімто "пастка". 

Раніше інша скандальна нардепка від "Слуги народу" Галина Третьякова заявила, що фізичні особи підприємці, які не сплатили 8 тисяч гривень податків на рік до держбюджету, не можуть претендувати на компенсацію від держави. Вона вважає, що це буде справедливо.

Наголосимо, що раніше в інтерв'ю ТСН.ua головний санітарний лікар країни Віктор Ляшко сказав, що в Україні коронавірус може піти на спад після вакцинації населення. Також ми розпитали Віктора Ляшка, як не підхопити коронавірус під час гулянь, чому уряд впровадив лоукдаун на наступний день після Різдва, на які результати очікують завдяки обмеженням.  

Повʼязані теми:

Наступна публікація