"Складна і підступна хвороба": дружина Шмигаля перехворіла на коронавірус

"Складна і підступна хвороба": дружина Шмигаля перехворіла на коронавірус

Фото: УНІАН

Жінка мала легкий перебіг захворювання.

Прем'єр-міністр Денис Шмигаль сказав, що його дружина Катерина перехворіла на коронавірус.

Про це прем'єр-міністр розповів в інтерв'ю виданню "Корреспондент", відповідаючи на запитання, що попросить на день Святого Миколая. 

"Буду банальним. Звичайно ж, здоров'я всім українцям. Моя сім'я теж пройшла шлях коронавірусу. Перехворіла моя дружина. У легкій формі, але все ж це складна й підступна хвороба", — каже глава Кабінету міністрів. 

Шмигаль каже, що у чудеса не вірить, а вірить у відповідальність людей. Саме тому вкотре нагадав на необхідності дотримання карантинних заходів. "Маска — це один із способів уберегти тих, хто перебуває поруч з вами. Тому бережіть себе і близьких", — зауважив прем'єр. 

Нагадаємо, президент Володимир Зеленський отримав позитивний результат тесту на коронавірус 9 листопада. Очільник Офіса президента Андрій Єрмак слідом за ним повідомив про позитивний результат тесту. Обоє через три тижні повідомили про те, що успішно побороли COVID-19.

Крім того, 11 листопада про інфікування повідомив спікер парламенту Дмитро Разумков. Вже 30 листопада він отримав негативний ПЛР-тест.

Глава Міністерства охорони здоров'я Максим Степанов також захворів на коронавірус: 14 листопад його тест показав позитивний результат. Через два тижні він повідомив про одужання.
 

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус в Україні
Наступна публікація