Скандальне рішення КСУ: британська пані посол закликала до об'єднання прихильників євроінтеграції

Дата публікації
Перегляди
1612
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Скандальне рішення КСУ: британська пані посол закликала до об'єднання прихильників євроінтеграції

Фото: УНІАН

Раніше стривоженість рішенням КСУ висловили посли країн "Великої сімки".

Згуртуватися на тлі рішень Конституційного суду уряд України і прихильників євроінтеграції закликала пані посол Великої Британії у нашій державі Мелінда Сіммонс.

Таку думку вона висловила на своїй сторінці у соцмережі, розповіли у ТСН.14:00.

Вона зазначила, що уважно стежить за останніми рішеннями Конституційного суду. Вона вважає важливим, аби саме зараз об'єдналися всі, хто в Україні підтримує євроатлантичне майбутнє.

"Як і багато інших, я продовжую уважно стежити за останніми рішеннями Конституційного суду. Зараз важливо, щоб уряд і всі ті, хто в Україні підтримує євроатлантичне майбутнє, зібралися разом в цей вирішальний момент", - написала Сіммонс в Twitter.

Пані посол Великої Британії в Україні закликала згуртуватися на тлі рішень КСУ

Пані посол Великої Британії в Україні закликала згуртуватися на тлі рішень КСУ

Раніше стривоженість рішенням КСУ висловили посли країн "Великої сімки". Крім того, група депутатів Європарламенту у своїй заяві закликала Кабмін та Верховну Раду заповнити юридичну прогалину, яка виникла через рішення Конституційного суду щодо антикорупційного законодавства.

Нагадаємо, 27 жовтня судді Конституційного суду закрили публічний реєстр декларацій, скасували кримінальну відповідальність за брехню в деклараціях, а дисциплінарна та адміністративна відповідальність стали практично неможливими. Також КС скасував контроль за деклараціями та конфліктом інтересів.

У ніч проти 30 жовтня президент Володимир Зеленський подав до Верховної Ради законопроєкт, який передбачає припинення повноважень суддів Конституційного суду, а їхнє рішення про скасування частини антикримінального законодавства пропонує визнати таким, що не має правових наслідків. 

Відповідно до розпорядження Кабінету міністрів, доступ до публічних декларацій відновлено, а Національне агентство з протидії корупції знову може проводити спецперевірки, що розблоковує призначення посадовців всіх рівнів. 

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Скандальне рішення КСУ
Наступна публікація