Скандал у Великій Британії: радника Джонсона звинувачують у порушенні коронавірусного карантину

Скандал у Великій Британії: радника Джонсона звинувачують у порушенні коронавірусного карантину

Фото: Associated Press

Низка урядовців вимагає відставки Каммінгса, тоді як прем'єр свого радника захищає

Головного радника прем'єр-міністра Великої Британії Домініка Каммінгса звинувачують у грубому порушенні карантину, впровадженого у боротьбі з пандемією COVID-19.

Низка урядовців вимагає відставки Каммінгса, тоді як прем'єр Борис Джонсон його захищає. Про це повідомляє АР.

Зазначається, що наприкінці березня, коли у Великій Британії вже діяли обмеження на вихід із помешкання, Каммінгс, разом із хворою на COVID-19 дружиною та п'ятирічним сином, проїхав 400 кілометрів до помешкання своїх батьків. Він планував залишити дитину з дідусем та бабусею, оскільки й сам ризикував заразитися коронавірусом. 

За даними видання, декілька консерваторів разом із представниками Лейбористської та Ліберальної партій обурилися поведінкою урядовця та звернулися до секретаря Кабміну щодо проведення розслідування, а також, у разі доведення провини, закликали до відставки Каммінгса. 

А тим часом прем'єр Джонсон став на захист свого радника, заявивши, що той діяв "відповідально та законно".

"Його головною метою було уникнути поширення вірусу та врятувати життя, - заявив Джонсон. - Він дотримувався батьківського  інстинкту, як будь-який тато".

Нагадаємо, що Велика Британія вводить обов'язковий двотижневий карантин для усіх туристів. Розпорядження набуде чинності від 8 червня. В разі порушення загрожує штраф у 1000 фунтів стерлінгів - це понад 30 тисяч гривень.

Вихід з карантину: як Європа досліджує колективний імунітет

Вихід з карантину: як Європа досліджує колективний імунітет

Повʼязані теми:

Наступна публікація