Ситуація з коронавірусом настільки погіршилася, що вже готують лікарні другої та третьої хвилі – Степанов

Ситуація з коронавірусом настільки погіршилася, що вже готують лікарні другої та третьої хвилі – Степанов

Фото: Роман Балук

У деяких лікарнях заповненість ліжок сягає 60 відсотків.

В Україні за останній тиждень щодня фіксують антирекорди із виявлення нових випадків інфікування новим коронавірусом COVID-19. 26 червня стало відомо, що за останню добу коронавірусом заразилися 1109 українців. Заповненість ліжок у деяких лікарнях сягає 50-60%. Тому вже почали готувати до прийому лікарні другої та третьої хвилі.

Про це заявив міністр охорони здоров'я Максим Степанов в ефірі телеканалу "Україна 24".

Він зауважив, що середній показник заповненості лікарень пацієнтами з COVID-19 в Україні становить 16%.

Степанов наголосив, що зупинити активне зростання захворюваності на COVID-19 можна, українці дотримуватимуться рекомендацій МОЗ.

"Давайте дотримуватися тих правил та рекомендацій, які ми даємо. Давайте користуватися масками, антисептиками, дотримуватись соціальної дистанції. Тоді ризик захворіти набагато зменшиться", - сказав міністр.

Водночас, за словами Степанова, завдяки професійній роботі лікарів вдалося знизити показник летальності від COVID-19. На сьогодні в Україні він складає 2,6%, тоді як у Німеччині — 4%, в Іспанії — 9,5%.

"З іншого боку, ми бачимо роботу наших лікарів, за що я їм дуже вдячний, бо ефективність лікування, яка є в нашій країні, набагато краща, ніж у європейських країнах. Летальність в Україні складає 2,6% - на відміну від, наприклад, Німеччини, де вона сягає 4%, або від Іспанії з її 9,5%", - зазначив Степанов.

Чому в Україні помирають менше інфікованих коронавірусом людей, ніж в інших країнах, читайте на ТСН.ua за цим посиланням.

Україна знову встановлює коронавірусний антирекорд - 1109 випадків за добу

Україна знову встановлює коронавірусний антирекорд - 1109 випадків за добу

 

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус в Україні
Дата публікації
Перегляди
19к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація