"Ситуація вкрай невтішна": у Мукачеві лікарня заповнена хворими на COVID-19, збільшилась і смертність

"Ситуація вкрай невтішна": у Мукачеві лікарня заповнена хворими на COVID-19, збільшилась і смертність

Фото: pixabay.com

За останні три дні, щоденно помирала людина.

У Мукачеві вже 344 офіційно підтверджені випадки захворювання на COVID-19. Шестеро людей померли. А в центральній районній лікарні бракує місць. Про це сьогодні, 7 липня, повідомив в.о. директора Мукачівської центральної районної лікарні Євген Мешко.

"Ми маємо досить невтішну статистику по-смертності. Фактично за останні 3 дні, щоденно помирала людина. Зараз у нашій громаді - 6 смертей. Стосовно хворих у ЦРЛ, то наразі ми маємо 250 пацієнтів в стаціонарі, із яких 37 – пацієнти з COVID-19. Ізоляторне відділення, яке відведене для пацієнтів з коронавірусом, заповнене майже повністю. На 37 ліжках із 40 вже лежать хворі", – розповів лікар.

У лікарні розгортатимуть додаткове відділення, на випадок, якщо буде збільшуватись кількість хворих на коронавірус.

Медик додав, що, якщо раніше було кілька осередків захворювання, то зараз ситуація геть інша, випадки фіксують у всьому району і важко встановити епідеміологічні зв'язки та місця зараження людей.

Нагадаємо, сьогодні лікарка Ужгородської центральної міської клінічної лікарні показала, як виглядають руки хірурга після робочої зміни у відділенні з інфікованими коронавірусом людьми.

Повʼязані теми:

Наступна публікація