Ситуація найгірша у Європі: Чехія зафіксувала рекордну кількість інфікованих коронавірусом людей

Дата публікації
Перегляди
2370
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Ситуація найгірша у Європі: Чехія зафіксувала рекордну кількість інфікованих коронавірусом людей

Фото: Associated Press

Загалом в країні вже щонайменше 193 946 інфікованих.

Влада Чехії повідомила, що за минулу добу в країні зафіксували 11 984 нові випадки коронавірусу, що є найвищим щоденним збільшенням від початку пандемії.

Про це 21 жовтня повідомили органи охорони здоров'я країни, пише CNN.

Зазначається, що усього інфікованих вже щонайменше 193 946, з них 113 219 все ще вважаються активними. Жертвами COVID-19 від початку пандемії у Чехії вже стали 1619 людей.

За даними Європейського центру з контролю захворювань, наразі Чехія має найгірший рівень поширення вірусу серед країн Європи - понад 900 заражень на 100 000 людей за останні 14 днів.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що у країнах Європи через стрімке поширення коронавірусу почали вводити більш жорсткі карантинні обмеження. Так, комендантську годину через другу хвилю коронавірусу оголосили в Словенії. Слід зауважити, що комендантська година також вже діє у Франції та Бельгії. До локдауну вдалися в альпійському регіоні Німечини. Школи, ресторани та інші заклади в країні зачиняються на два тижні.

У Великій Британії критичною залишається ситуація в одному з найбільших міст Манчестері. Там збираються запровадити ще суворіші обмеження вже у п'ятницю, 23 жовтня: рекомендуватимуть з міста не виїжджати і не в'їжджати.

Як повідомлялося раніше, Ірландія стала першою у Європейському союзі країною, яка запровадила новий локдаун через коронавірус. Він триватиме до 1 грудня. Будуть закриті роздрібні магазини з товарами, які не є предметами першої необхідності, а також музеї, галереї та інші установи культури. 

Європейські країни вводять комендантську годину через другу хвилю коронавірусу

Європейські країни вводять комендантську годину через другу хвилю коронавірусу

Повʼязані теми:

Наступна публікація