Ситуація напружена: в Україні зростає кількість госпіталізованих хворих з коронавірусом

Ситуація напружена: в Україні зростає кількість госпіталізованих хворих з коронавірусом

Фото: Associated Press

Минулого тижня до лікарень потрапило понад 11 тисяч інфікованих.

В Україні зростає кількість інфікованих коронавірусом, який госпіталізують до лікарень.

Про це під час брифінгу розповів міністр охорони здоров'я Максим Степанов.

За його словами, протягом минулого тижня COVID-19 діагностували майже у майже 97 тисяч українців. Це на сім тисяч більше, ніж позаминулого тижня.

"Були госпіталізовані 11 606 осіб. Це також на тисячу госпіталізацій більше, ніж позаминулого тижня. Збільшується кількість людей, які госпіталізують до наших лікарень", - наголосив керівник МОЗ. Він також додав, що ситуація із захворюваністю на COVID-19 залишається напруженою.

Степанов також повідомив, що МОЗ буде звертатися з приводу звільнення головних лікарів деяких лікувальних установ через незадовільні показників забезпечення лікарень.

Як повідомлялося, у понеділок, 30 листопада, в Україні вперше за останні два тижні зафіксували менше десяти тисяч нових випадків коронавірусу - 9 946 інфікованих, 114 смертей (усього — 12 327) та 5 771 людину, яка одужала (від початку пандемії — 345 149).

За останню добу найбільшу кількість випадків зареєстровано у Києві - 1 460, у Дніпропетровській області - 1 138, Одеській - 818, Запорізькій - 725 та Київській - 691 областях. Найменше випадків коронавірусу зафіксували лише у Луганській області — 35 інфікованих. 

Вперше за останні 2 тижні, в Україні зафіксували менше 10 тисяч нових випадків коронавірусу

Вперше за останні 2 тижні, в Україні зафіксували менше 10 тисяч нових випадків коронавірусу

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус в Україні
Наступна публікація