Ситуація критична, місць у реанімації нема: лікар з Ужгорода розповів про спалах COVID-19

Ситуація критична, місць у реанімації нема: лікар з Ужгорода розповів про спалах COVID-19

Фото: Pexels

В Ужгороді склалася критична ситуація через спалах коронавірусу, каже Іван Курах.

Очільник Ужгородської центральної міської клінічної лікарні Іван Курах розповів про спалах коронавірусу в регіоні. Медик попросив людей дотримуватись карантинних обмежень, оскільки ситуація у лікарні, яку він очолює, критична.

Про це Іван Курах повідомив у своєму відеозверненні в Facebook.

"На жаль, ситуація критична: хворих надзвичайно багато, місць у лікарні не вистачає. Щодня помирає 2-3 людей. За минулий тиждень до нас надійшло 107 пацієнтів, померли 19 людей. Зараз на лікуванні перебувають 169 хворих на COVID-19, з них на кисневій підтримці є 94 людини. Реанімаційні ліжка практично всі уже зайняті", – пояснив медик.

Іван Курах також додав, що теперішнє захворювання на COVID-19 відрізняється від попередніх хвиль важким перебігом хвороби.

"Хворі поступають із двостороннім ураженням легень та легеневою недостатністю. COVID-19 також і помолодшав: тепер від цієї хвороби помирають люди віком 40-50 років", – наголосив очільник Ужгородської центральної міської клінічної лікарні.

Також медик додав, що зараз медичні працівники працюють на межі виснаження.

"Допоможіть нам у боротьбі з цією хворобою. Набагато легше її попередити, ніж потім лікувати. Просимо вас дотримуватися усіх карантинних норм. Перше – це носити маску, друге – не відвідувати місця масових скупчень людей. При перших ознаках захворювання – звертайтесь до сімейних лікарів. Якщо у вас виявили COVID-19, то самоізолюйтесь та дотримуйтесь усіх вказівок сімейного лікаря", – зазначив Іван Курах.

Нагадаємо, в Україні станом на ранок 2 березня зафіксовано 5 336 нових випадків коронавірусу. Зокрема у Закарпатській області виявлено 438 хворих на COVID-19.

Коронавірус в Україні: як у містах "червоної зони" відреагували на карантинні обмеження

Коронавірус в Україні: як у містах "червоної зони" відреагували на карантинні обмеження

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус в Україні
Наступна публікація