Симптоми "ковіду" знову змінилися: у Києві за два тижні різко побільшало COVID-хворих

Симптоми "ковіду" знову змінилися: у Києві за два тижні різко побільшало COVID-хворих

Фото: УНІАН

У Києві за місяць кількість випадків захворювання на коронавірус зросла у понад 7 разів, за два останніх тижні - удвічі.

У Києві минулого тижня коронавірусом інфікувалися 2 278 осіб. Натомість місяць тому, за тиждень від 8 до 14 серпня, було зареєстровано 316 випадків лабораторно підтвердженого COVID-19.

Про е інформує КМДА.

Кількість тяжких випадків, що потребують стаціонарного лікування, також збільшується. Так, на сьогодні в лікарнях столиці дорослих пацієнтів із COVID-19 перебуває вдвічі більше, ніж на початку вересня, а дітей – вчетверо більше.

Лікарі відзначають зміни в основних симптомах хвороби: якщо раніше здебільшого це було підвищення температури, нежить, кашель, пневмонії, то сьогодні хвороба в легких формах може даватися взнаки розладами кишково-шлункового тракту.

У складних випадках коронавірус починає "бити" по серцево-судинній і судинно-мозкових системах і навіть проявлятись інсультом або інфарктом.

"І все це можливо на тлі нормальної температури тіла. Найкращою профілактикою COVID-19 та його тяжких наслідків лишається вакцинація, а також дотримання протиепідемічних заходів", - йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, в Україні набирає обертів коронавірус - за тиждень зафіксовано понад 16 тисяч випадків.

Читайте також:

Після коронавірусу та мавпячої віспи світові загрожує новий вірус

Після коронавірусу та мавпячої віспи світові загрожує новий вірус

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус в Україні
Наступна публікація