Швейцарія змінила вимоги щодо носіння масок через різкий стрибок заражень коронавірусом

Швейцарія змінила вимоги щодо носіння масок через різкий стрибок заражень коронавірусом

Фото: Associated Press

Кількість випадків зараження коронавірусом у Швейцарії перевищує 74 тисячі.

Швейцарський уряд на тлі погіршення епідемічної ситуації в країні через пандемію COVID-19 оголосив у неділю, 18 жовтня, про запровадження нових карантинних обмежень.

Про це пише агентство dpa.

Як повідомляється, в країні з понеділка забороняється збиратися у групи понад 15 осіб у громадських місцях, громадян просять обмежити приватні вечірки.

Уряд також поширив вимогу на носіння масок, які раніше необхідно було вдягати лише у громадському транспорті, на всі громадські приміщення, включно з магазинами, культурними центрами, лікарнями та церквами. Вимога носіння масок поширюватиметься й на всі залізничні вокзали, аеропорти, автобусні та трамвайні зупинки.

Люди, які зустрічаються в кав'ярнях чи ресторанах, також повинні бути в масці, якщо вони не сидять, не їдять і не п'ють. Крім того, для скорочення соціальних контактів, компаніям було рекомендовано дозволити співробітникам працювати вдома.

У Швейцарії з кінця вересня фіксується різке зростання числа випадків інфікування коронавірусом. Також поширення коронавірусу спостерігають в усіх вікових групах і у всіх кантонах країни. Зростає і число госпіталізацій.

Згідно з останніми даними, отриманими в п'ятницю, у Швейцарії зафіксували 3105 нових випадків інфікування коронавірусом за останню добу, що є найбільшим показником з початку епідемії. Загалом у Швейцарії було зафіксовано 74 422 випадки зараження, 1 823 людини померли.

Наприкінці вересня під час референдуму швейцарці проголосували проти перегляду угоди з Європейським Союзом про вільне пересування. 

Країни Європи посилюють карантин через стрімке зростання випадків COVID-19

Країни Європи посилюють карантин через стрімке зростання випадків COVID-19

Повʼязані теми:

Наступна публікація