Шмигаль пояснив, за якої умови в Україні посилять карантин

Дата публікації
Перегляди
18к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Шмигаль пояснив, за якої умови в Україні посилять карантин

Фото: УНІАН

За словами прем’єра, зокрема, можуть закрити транспорт.

В Україні можуть посилити карантин, запроваджений через поширення коронавірусу, якщо показник активних хворих досягне 60 осіб на 100 тис. населення.

Про це заявив прем'єр-міністр Денис Шмигаль в інтерв’ю ВВС.

"Ми ретельно контролюємо параметр кількості активних хворих на 100 тисяч населення. Сьогодні він складає 50 людей на 100 тисяч. Ми зробили для себе ліміт у 60 хворих. Це буде момент, за якого треба буде посилювати карантинні обмеження вже на рівні країни і окремих областей", - розповів він.

За словами Шмигаля, йдеться не про залякування населення, а про зростання кількості хворих.

"Львівська область - на першому місці за кількістю, є Київ, який традиційний лідер і у якому найбільша густота населення і кількість людей, є Чернівецька, Рівненська область виривається в лідери", - зазначив прем’єр.

Також він не виключив, що в окремих містах або областях доведеться повернутися до закриття транспорту.

"Ситуація змінюється кожного дня. Це можна з боєм порівняти. Як передова - ніколи не знаєш, як зміниться ситуація через добу. Щоденна кількість ПЛР- та ІФА-тестувань перевищила 20 000, а починали з тисячі-двох і ставили мету 10 000. Це дає нам змогу контролювати ситуацію і розуміти, як вона розвивається", - резюмував Шмигаль.

Нагадаємо, станом на ранок 30 червня в Україні зафіксували 44 334 випадки захворювання на коронавірус. За останню добу заразилися 706 осіб.

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус в Україні
Дата публікації
Перегляди
18к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація