Шмигаль пояснив, чому гроші з коронавірусного фонду пішли на дороги

Шмигаль пояснив, чому гроші з коронавірусного фонду пішли на дороги

Фото: facebook/Володимир Гройсман

За словами прем'єра, це дозволило наповнити бюджет та створити робочі місця.

Прем'єр міністр України Денис Шмигаль пояснив, чому гроші з коронавірусного фонду пішли на ремонт та будівництво доріг.

Про це він заявив 17 листопада під час виступу у Верховній Раді.

Так, за словами очільника уряду, кошти на дороги виділили, аби подолати економічні наслідки пандемії. "Так звані кошти на дорожній фонд - вони покликані подолати економічні наслідки пандемії в Україні. Останні дослідження показують надзвичайно велику ефективність і мультиплікатор у частині створення робочих місць, а також у частині мультиплікатору по наповненню бюджету, сплати податків і виконанню відповідних соціальних функцій", - наголосив український прем'єр.

Денис Шмигаль також додав, що від початку карантину, станом від 12 березня і по сьогоднішній день, працевлаштовано офіційно через Центр зайнятості 419 тисяч осіб. Водночас статус безробітного від початку карантину отримали майже пів мільйона людей. "Якщо на 12 березня статус безробітного мала 361 тисяча осіб, то сьогодні 399,7 тисяч осіб мають статус безробітного. Один з елементів втримання економіки - це, власне, програми економічного стимулювання нашої економіки", - зазначив голова Кабміну.

Нагадаємо, раніше в уряді пояснили рішення перенаправити 61,5 млн гривень, призначених на фінансування проєкту з удосконалення діагностики онкологічних захворювань, на ремонт доріг у Львівській області. 

Карантин вихідного дня можуть скасувати

Карантин вихідного дня можуть скасувати

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус в Україні
Наступна публікація