Шмигаль пообіцяв створити у травні 500 тисяч місць для українців, які через карантин втратили роботу

Дата публікації
Перегляди
6747
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Шмигаль пообіцяв створити у травні 500 тисяч місць для українців, які через карантин втратили роботу

Фото: УНІАН

За словами прем’єра, Кабмін має план, як це зробити.

Український уряд вже у травні створить для українців, які залишилися без роботи через карантин, 500 тисяч робочих місць.

Про це заявив прем'єр-міністр України Денис Шмигаль в ефірі одного з українських телеканалів.

"Уже у травні створимо 500 тисяч робочих місць, щоб Україна не опинилася на порозі ще глибшої економічної кризи. Ми розуміємо, як це робити і що для цього потрібно. Є план, він щодня оновлюється і ми все нові й нові дані до цього плану включаємо", - сказав він.

За словами Шмигаля, нині при уряді працюють аналітичні центри, а також створено Раду з питань економічного розвитку, до складу якої увійшли найвідоміші українські та закордонні економісти і вчені.

Також прем’єр визнав, що від початку запровадження карантину в Україні кількість безробітних зросла майже на 50 тисяч осіб, а також, що ситуація із зайнятістю в Україні перебуває загалом не в найкращому стані.

Нагадаємо, 11 березня Кабінет міністрів України на три тижні запровадив карантин на всій території України задля протидії коронавірусу з Китаю. Кабміном запропоновано встановлення обмежень на проведення масових заходів, у яких запланована участь 200 та більше осіб. Але це не стосується заходів державної необхідності. Проведення спортивних заходів можливе з дозволу міжнародних організацій, без глядачів. Також Україна закриває кордониРоботу метро, а також автомобільне, залізничне та авіасполучення між містами й областями від 18 березня в Україні також буде тимчасово обмежено. Низка регіонів зачинила навчальні заклади та ввела низку жорстких обмежень - від закриття закладів громадського харчування до заборони виїзду та в'їзду до міста.

За 2 тижні після цього Кабмін запровадив режим надзвичайної ситуації на всій території України та подовжив карантин на місяць - до 24 квітня. 3 квітня карантин посилили: ввели обов’язкову 14-денну обсервацію для осіб, які прибувають з-за кордону, заборонили пересуватися вулицями більш ніж двом особам, крім випадків супроводу дітей.

В Україні 3 березня зафіксували перший випадок зараження на коронавірус COVID-19. Інфікованим виявився мешканець Чернівецької області. Він незадовго до цього повернувся з дружиною з Італії. Ввечері 12 березня в Україні офіційно підтвердили ще два випадки зараження коронавірусом. Інфікування зафіксували в Чернівецькій та Житомирській областях. Жінка з Житомирщини померла від інфекції, ставши першою жертвою COVID-19 в Україні. 

Після цього про виявлення коронавірусу почали повідомляти і в інших областях. Епіцентрами спалаху в Україні стали Чернівецька область та місто Київ, де хворобу діагностують найбільше. За актуальними новинами щодо поширення коронавірусу в Україні, кількості хворих та летальних випадків, а також засобами боротьби про COVID-19 стежте на сайті ТСН.ua.

Приєднуйтеся до ТСН.ua у Telegram!

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус в Україні
Дата публікації
Перегляди
6747
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація