Шмигаль доручив збільшити кількість ліжок для хворих на коронавірус

Дата публікації
Перегляди
216
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Шмигаль доручив збільшити кількість ліжок для хворих на коронавірус

Зростання захворюваності на коронавірус змушує уряд вживати невідкладних заходів.

В Україні збільшать кількість ліжок для інфікованих коронавірусом. Про це розповів прем’єр-міністр Денис Шмигаль на нараді з головами державних обласних адміністрацій та за участі секретаря РНБО Олексія Данілова, повідомляє 9 жовтня Урядовий портал.

Для розширення місць для госпіталізації, можливо, залучать відомчі лікарні та установи Національної академії наук.

"На сьогодні лідером стала Харківська область, де захворіли ще 630 людей. Найбільші темпи приросту також у Києві та Одеській області. Натомість дещо стабілізувалася ситуація в західних областях", — додав Шмигаль, зазначивши, що за попередню добу в Україні зафіксували новий рекорд кількості захворілих — 5804 особи.

На нараді голови ОДА розповіли про епідемічну ситуацію в областях. Прем'єр доручив головному державному санітарному лікарю Віктору Ляшку та головам облдержадміністрацій поставити на особистий контроль роботу гарячих ліній.

"На їх основі ми будемо розвивати контактні центри. Один із найбільших пріоритетів — швидке розгортання системи виявлення контактних осіб", — сказав Шмигаль.

Головам обласних та Київської міської державної адміністрації доручено мобілізувати всі служби та налагодити ефективну комунікацію й координацію роботи з МВС і Держпродспоживслужбою, зокрема щодо проведення масових заходів.

Департаменти охорони здоров’я в обласних та Київській міській держаних адміністраціях зобов'язані відпрацювати маршрутизацію для впорядкування перевезення хворих на COVID-19.

Рішення щодо посилення медичної системи та заходів реагування на зростання захворюваності на COVID-19 будуть розглянуті на засіданні уряду та Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Нагадаємо, що міністр охорони здоров'я Максим Степанов заявив про відкриття тимчасових шпиталів для хворих на коронавірус у зв' язку з ростом кількості інфікованих.

Степанов розповів про відкриття тимчасових шпиталів через нову хвилю коронавірусу

Степанов розповів про відкриття тимчасових шпиталів через нову хвилю коронавірусу

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
216
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація