Шмигаль анонсував можливе пришвидшення виходу України з карантину

Дата публікації
Перегляди
13к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Шмигаль анонсував можливе пришвидшення виходу України з карантину

Фото: УНІАН

Перші обмеження будуть скасовані від 11 травня.

Україна має шанси достроково вийти з карантину, що був запроваджений задля недопущення поширення нового коронавірусу COVID-19. Проте українці й надалі повинні дотримуватися різних обмежень.

Про це зазначив прем'єр-міністр Денис Шмигаль.

"Вже завтра в Україні будуть послаблені перші карантинні обмеження та почне працювати концепція адаптивного карантину. Це означає, що місцева влада, з огляду на епідемічну ситуацію в кожному конкретному регіоні, зможе залишати в силі певні обмеження", - пояснив глава уряду.

Шмигаль навів приклади, коли в окремих містах від 11 травня скасовують не всі карантинні заходи.

"Уряд дозволив відкрити магазини в ТРЦ, а також салони краси. Міська влада Києва вирішила почекати з відкриттям ТРЦ, а міська влада Львова вважає, що відкривати перукарні поки зарано. Це відповідальна позиція керівників міст. Вони керуються цифрами МОЗ та динамікою поширення хвороби", - зазначив Шмигаль.

Завдяки дотриманню карантину в Україні не сталося дуже масового зараження коронавірусом.

"Окремо хочу подякувати всім українцям, які сумлінно дотримуються карантинних правил ці два місяці. Я знаю, що це було не просто, проте ви дійсно врятували тисячі життів та дали змогу краще підготувати нашу медичну систему до викликів пандемії. Зараз настає найбільш відповідальний момент, адже послаблення карантину не означає, що коронавірусу більше немає, або він став менш небезпечним. Ми маємо навчитися жити та працювати в нових умовах. Це ключова умова, за якої карантин не буде посилено, а наступний етап послаблень настане швидше", - переконаний прем'єр.

Читайте також:

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус в Україні
Дата публікації
Перегляди
13к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація