Шкарлет розповів про можливе страхування пенсіонерів-вчителів та дітей у школах

Шкарлет розповів про можливе страхування пенсіонерів-вчителів та дітей у школах

Фото: Право на владу

Він зазначив, що наразі між страховими компаніями та МОН тривають перемовини.

Т. в. о. міністра освіти і науки України Сергій Шкарлет сподівається, що незабаром між МОН та страховими компаніями буде підписано меморандум про страхування вчителів-пенсіонерів, які працюють, оскільки вони входять до групи ризику у період пандемії нового коронавірусу COVID-19. Він додав, що також обговорюється можливість страхування дітей.

Про це він заявив 3 вересня в ефірі суспільно-політичного ток-шоу "Право на владу".

"До Міністерства освіти, до Кабміну є пропозиція з групи першої сімки страхових компаній України щодо можливості підписання меморандуму з Міністерством освіти та науки стосовно певних програм страхування не тільки пенсіонерів (що працюють вчителями. — Ред.), а й дітей. Нині триває діалог у цьому напрямку", — зазначив Шкарлет.

Він сподівається, що найближчим часом підпишуть меморандум співпраці, який "буде корисний і вчителям, і державі, та певним чином моделюватиме ситуацію певного захисту" в умовах пандемії коронавірусу.

Чи будуть застраховані у школах вчителі-пенсіонери - Шкарлет

Чи будуть застраховані у школах вчителі-пенсіонери - Шкарлет

Нагадаємо, в одній із шкіл Енергодара Запорізької області в учня 2-го класу виявили новий коронавірус COVID-19. У зв'язку з цим сьогодні, 3 вересня, весь клас відправили на майже двотижневий карантин. 

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус в Україні
Наступна публікація