Шістнадцятий летальний випадок: військовослужбовець ЗСУ помер від коронавірусу

Дата публікації
Перегляди
1615
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Шістнадцятий летальний випадок: військовослужбовець ЗСУ помер від коронавірусу

Фото: УНІАН

Загалом, станом на ранок 31 жовтня, у ЗСУ на COVID-19 хворіє 1639 осіб.

У Збройних Силах України зафіксовано 16 летальний випадок спричинений захворюванням на гостру респіраторну хворобу COVID-19. У Києві помер військовослужбовець.

Про це у суботу, 31 жовтня, повідомляє пресслужба Командування Медичних сил ЗСУ.

Так, працівник ЗСУ 21 жовтня був госпіталізований до Національного військово-медичного клінічного центру "ГВКГ". Позитивний результат ПЛР-тесту отримав 26 жовтня.

29 жовтня в нього погіршився стан здоров'я. У зв’язку із цим чоловіка було переведено до відділення реанімації та інтенсивної терапії, де він отримував високо потокову оксигенацію.

"Незважаючи на проведену терапію, у пацієнта продовжувала відмічатися негативна динаміка, наростання дихальної недостатності. 29 жовтня пізно ввечері стан хворого різко погіршився та почалася інтенсивна терапія, яка не дала позитивного результату", - йдеться в повідомленні.

Як зазначається, військовослужбовець, за наявної інформації, мав хронічні супутні захворювання.

Загалом, станом на ранок 31 жовтня, у ЗСУ на коронавірус хворіє 1639 осіб. За минулу добу зареєстровано 159 нових випадків захворювання на COVID-19. На ізоляції (водночас самоізоляція) перебуває 455 осіб. У 78 військовослужбовців у найближчі три доби закінчується ізоляція. З них у закладах охорони здоров’я перебуває 34 особи. Вдома під наглядом медичної служби перебуває 125 осіб, спостерігається легкий перебіг захворювання. Як зазначається, стан здоров’я пацієнтів задовільний, отримують необхідне лікування.

За час пандемії одужало 4 096 осіб.

Нагадаємо, що в Україні 31 жовтня зранку число інфікованих коронавірусом піднялося до 387 481. Кількість випадків COVID-19 за останню добу зросла на 8 752.

Коронавірусний антирекорд: за минулу добу захворіли більше 8 тисяч українців

Коронавірусний антирекорд: за минулу добу захворіли більше 8 тисяч українців

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус в Україні
Дата публікації
Перегляди
1615
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація