Серед заражених десять лікарів: у Чернівецькій області через коронавірус закриють в'їзд та виїзд

Серед заражених десять лікарів: у Чернівецькій області через коронавірус закриють в'їзд та виїзд

Фото: Фотограф Максим Козменко

Кількість інфікованих на Буковині зросла до 143.

1 квітня у Чернівецькій області повідомили про ще 39 випадків нової коронавірусної інфекції

Серед інфікованих є десять лікарів, четверо з яких заразилися на робочому місці, повідомив голова Чернівецької облдержадміністрації Сергій Осачук.

Загалом кількість хворих на Буковині зросла до 143. Нагадаємо, що 1 квітня від ускладнень нового коронавірусу там померла 68-річна жінка, яка мала цукровий діабет. Також повідомляється, що вже вісім пацієнтів одужали та виписалися з медзакладів.

А тим часом Чернівецька область отримала відповідь від Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

"На даний момент Державна коміся з ТЕБ та НС підтримала наше звернення щодо введення особливого режиму в’їзду та виїзду у Чернівецьку область. Деталі будуть відомі після того, як надійде протокол", - розповів Осачук.

Як повідомлялося, серед інфікованих новим коронавірусом у Чернівецькій області є громадянин Італії. Також 1 квітня на Буковині 52 осіб із підозрою на коронавірус отримали перший негативний тест на наявність COVID-19.

У Чернівецькій області сьогодні, 1 квітня, від коронавірусу одужала ще 1 особа – із Колінківців Хотинського...

Опубліковано Чернівецька обласна державна адміністрація Середа, 1 квітня 2020 р.

Нагадаємо, 11 березня Кабінет міністрів України на три тижні запровадив карантин на всій території України задля протидії коронавірусу з Китаю. Кабміном запропоновано встановлення обмежень на проведення масових заходів, у яких запланована участь 200 та більше осіб. Але це не стосується заходів державної необхідності. Проведення спортивних заходів можливе з дозволу міжнародних організацій, без глядачів.

Також Україна закриває кордониРоботу метро, а також автомобільне, залізничне та авіасполучення між містами й областями від 18 березня в Україні також буде тимчасово обмежено. Низка регіонів зачинила навчальні заклади та ввела низку жорстких обмежень - від закриття закладів громадського харчування до заборони виїзду та в'їзду до міста. За 2 тижні після цього Кабмін запровадив режим надзвичайної ситуації на всій території України та подовжив карантин на місяць - до 24 квітня. 

В Україні 3 березня зафіксували перший випадок зараження на коронавірус COVID-19. Інфікованим виявився мешканець Чернівецької області. Він незадовго до цього повернувся з дружиною з Італії. Ввечері 12 березня в Україні офіційно підтвердили ще два випадки зараження коронавірусом. Інфікування зафіксували в Чернівецькій та Житомирській областях. Жінка з Житомирщини померла від інфекції, ставши першою жертвою COVID-19 в Україні. 

Після цього про виявлення коронавірусу почали повідомляти і в інших областях. Епіцентром спалаху в Україні стала саме Чернівецька область, де хворобу діагностують найбільше. Через активне поширення хвороби деякі українські області запровадили режим надзвичайної ситуації. За актуальними новинами щодо поширення коронавірусу в Україні, кількості хворих та летальних випадків, а також засобами боротьби про COVID-19 стежте на сайті ТСН.ua.

Приєднуйтеся до ТСН.ua у Telegram! 

ДСНС ввела особливий режим в'їзду та виїзду до Чернівецької області

ДСНС ввела особливий режим в'їзду та виїзду до Чернівецької області

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус в Україні
Наступна публікація