"Секретні рецепти КДБ": Арахамія розповів, чи купуватиме Україна вакцину від коронавірусу у Росії

"Секретні рецепти КДБ": Арахамія розповів, чи купуватиме Україна вакцину від коронавірусу у Росії

Фото: Associated Press

За словами глави фракції партії "Слуга народу", у питанні вакцинації в глобальній політиці сьогодні багато спекуляцій.

Російська вакцина "Супутник V" від коронавірусної хвороби COVID-19 ще не довела свою ефективність. Якщо у України буде можливість купувати якусь іншу вакцину, то точно не купуватиме у Росії.

Таку думку висловив нардеп, глава фракції партії "Слуга народу" Давид Арахамія в ефірі телеканалу "Україна 24".

"Багато чуток з приводу російської вакцини "Супутник-5", потім Путін заявив, що він не вакцинувався, і що вакцина ще не пройшла сертифікацію. А до цього нам місцеві політики пропонували купувати її в Україну і говорити, що це вже еліксир. У питанні вакцинації в глобальній політиці сьогодні багато спекуляцій. Кожен хоче перехопити прапор і сказати, що він новатор. Але потрібно почекати зрозумілих речей. В усі місця, куди можна було звернутися і стати в чергу на отримання вакцини, ми як держава це зробили. Тепер чекаємо, хто перший з них отримає вакцину, яка працює", — сказав він.

Щодо того, чи купуватиме Україна російську вакцину, якщо вона буде сертифікована, Арахамія відповів наступне: "Якщо ми зможемо купувати якусь іншу вакцину, ми точно купуватимемо іншу вакцину. До російської медицини світовий рівень довіри, м'яко кажучи, низький. А тривалість життя в Росії, якщо ви подивитеся ...".

Також глава фракції "Слуга народу"  відреагував на репліку ведучого про стару школу епідеміологів у Росії.

"Ну це КДБ, секретні рецепти КДБ і так далі. Але дивіться, якщо люди вже відкрито обманювали, якщо нам розповідали, що вже весь уряд Росії провакцинований, а потім маса фактів хворих чиновників, які вакцинувалися, а в кінці кажуть, що вакцина не сертифікована, то мені здається, що цієї інформації вже достатньо, щоб ухвалити рішення не рухатися в цьому напрямку", - заявив Давід Арахамія.

Читайте також:

Російська вакцина від COVID-19: що відомо – "Секретні матеріали"

Російська вакцина від COVID-19: що відомо – "Секретні матеріали"

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус в Україні
Наступна публікація