Що вісім хвилин у Лос-Анджелесі коронавірус забирає чиєсь життя - експерт

Що вісім хвилин у Лос-Анджелесі коронавірус забирає чиєсь життя - експерт

Фото: Associated Press

Від 1 листопада кількість заражень COVID-19 в Лос-Анджелесі зросла на 900%.

У США що вісім хвилин в окрузі Лос-Анджелес штату Каліфорнія від ускладнень COVID-19 помирає одна людина. 

Про це під час брифінгу в понеділок, 11 січня, повідомила директорка управління охорони здоров'я округу Лос-Анджелес (штат Каліфорнія) Барбара Феррер, пише CNBC.

За її словами, лише за останні сім днів округ повідомив про понад півтори тисячі пов'язаних із коронавірусом летальних випадків.

Феррер заявила, що від 1 листопада кількість заражень COVID-19 в Лос-Анджелесі зросла на 900%. Нині в окрузі щохвилини повідомляють про приблизно десять випадків захворювання, і щонайменше 10% усіх нових пацієнтів потребують госпіталізації.

"Настав час якомога довше залишатися вдома, - сказала експерт. - Настав час уникати, наскільки це можливо, контактів з іншими людьми, яких немає у вашому домі".

Зазначимо, що Каліфорнія є найбільш враженим пандемією коронавірусу американським штатом. Тут SARS-CoV-2 "підхопили" вже понад 2,7 млн людей, понад 30 тисяч із яких померли від ускладнень інфекції. 

Раніше робоча група Білого дому заявила, що США можуть мати власну версію мутованого коронавірусу, яка поширюється швидше за виявлений у Великій Британії варіант.

Переломний момент пандемії коронавірусу: ВООЗ закликає посилити карантинні заходи у світі

Переломний момент пандемії коронавірусу: ВООЗ закликає посилити карантинні заходи у світі

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус
Наступна публікація