Щоб зменшити поширення COVID-19, до дезінфекції лікарень у ЄС залучать роботів

Щоб зменшити поширення COVID-19, до дезінфекції лікарень у ЄС залучать роботів

Фото: twitter.com/EU_Commission

Європейська комісія сьогодні погодила закупівлю 200 дезінфікувальних роботів.

Європейський Союз вирішив залучити роботів до дезінфекції приміщень лікарень. Як пояснюють у ЄК, ці роботи мають допомогти зменшити поширення коронавірусу.

Про це інформує РБК-Україна з посиланням на пресслужбу Єврокомісії.

На закупівлю роботів витратять близько 12 млн євро зі спеціального бюджету. Роботів розподілять між країнами Європейського Союзу. Їх куплять і доставлять у європейські лікарні вже найближчими тижнями.

Процес контролюватиметься оператором, який перебуватиме за межами приміщення, а роботи протягом 15 хвилин будуть за допомогою ультрафіолету дезінфікувати лікарняні палати.

"Ми працюємо, щоб захистити наших громадян. Зараз ми розміщуємо дезінфікувальних роботів у лікарнях, щоб наші громадяни могли скористатися цією потенційно рятівною технологією", наголосив єврокомісар Т'єрі Бретон.

"Ми робимо все можливе, щоб підтримати лікарні та пацієнтів в ці важкі часи. На кошти ЄС ми закуповуємо 200 роботів для дезінфекції, які будуть доставлені в лікарні по всій Європі, щоб допомагати очистити палати пацієнтів", — написала очільниця Єврокомісії Урсула фон дер Ляєн в Twitter.

Нагадаємо, що станом на 23 листопада до 60 мільйонів наближається кількість тих, хто занедужав на коронавірус у світі. Франція та Британія говорять про можливість послаблення карантину на різдвяні свята, а от Німеччина готова обмеження посилювати. Країни Європи вже готують плани вакцинації. 

Коронавірус у світі: як країни Європи готують плани вакцинації

Коронавірус у світі: як країни Європи готують плани вакцинації

Повʼязані теми:

Наступна публікація